Lenovo ThinkPad L14 Gen 4 Core™ i3-1315U 256GB SSD 16GB 14" (1920x1200) WIN11 Pro BLACK Backlit Keyboard FP Reader 1YW
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 21H10087UK
Prekės kodas (MPN): 21H10087UK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 762,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21H10087UK_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21H10087UK_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21H10087UK_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21H10087UK_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/21H10087UK_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Colourname: | Thunder black |
| Producttype: | Laptop |
| Productcolour: | Black |
| Formfactor: | Clamshell |
| Displaydiagonal: | 35.6 cm (14") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Hdtype: | Full HD |
| Paneltype: | IPS |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Displaybrightness: | 250 cd/m² |
| Rgbcolourspace: | NTSC |
| Colourgamut: | 45% |
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel® Core™ i3 |
| Processorgeneration: | Intel Core i3-13xxx |
| Processormodel: | i3-1315U |
| Processorcores: | 6 |
| Processorthreads: | 8 |
| Processorboostfrequency: | 4.5 GHz |
| Performancecores: | 2 |
| Efficientcores: | 4 |
| Performancecoremaxturbofrequen: | 4.5 GHz |
| Efficientcoremaxturbofrequency: | 3.3 GHz |
| Processorcache: | 10 MB |
| Processorcachetype: | Smart Cache |
| Processorbasepower: | 15 W |
| Maximumturbopower: | 55 W |
| Internalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | DDR4-SDRAM |
| Memoryclockspeed: | 3200 MHz |
| Memoryformfactor: | SO-DIMM |
| Maximuminternalmemory: | 64 GB |
| Totalstoragecapacity: | 256 GB |
| Storagemedia: | SSD |
| Totalssdscapacity: | 256 GB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 256 GB |
| Ssdinterface: | PCI Express 4.0 |
| Nvme: | Yes |
| Opticaldrivetype: | No |
| Discretegraphicscardmodel: | Not available |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Onboardgpumanufacturer: | Intel |
| Discretegraphicscard: | No |
| Onboardgraphicscardfamily: | Intel® UHD Graphics |
| Onboardgraphicscardmodel: | Intel® UHD Graphics |
| Numberofbuiltinspeakers: | 2 |
| Frontcamera: | Yes |
| Topwifistandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifistandards: | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobilenetworkconnection: | No |
| Antennatype: | 2x2 |
| Wlancontrollermodel: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wlancontrollermanufacturer: | Intel |
| Ethernetlan: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetoothversion: | 5.2 |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 2 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Thunderbolt4portsquantity: | 1 |
| Comboheadphonemicport: | Yes |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Pointingdevice: | ThinkPad UltraNav |
| Numerickeypad: | No |
| Keyboardbacklit: | Yes |
| Spillresistantkeyboard: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Pro |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Batterycapacity: | 57 Wh |
| Acadapterpower: | 65 W |
| Acadapterfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Acadapterinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpm: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpmversio: | 2.0 |
| Passwordprotection: | Yes |
| Passwordprotectiontype: | Power on, SSD, Supervisor |
| Width: | 325.4 mm |
| Depth: | 217 mm |
| Height: | 19.8 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/21H10087UK.pdf |