LENOVO ThinkPad Essential Plus 15.6inch
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 4X41A30364
Prekės kodas (MPN): 4X41A30364
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | 35 vnt. 1-5 d.d. 35 / - vnt. | 39,33 € | |
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. |
43,26 € | |
| S5 | >50 vnt. 1-3 d.d. >50 / - vnt. |
41,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkPad Essential Plus - notebook carrying backpack |
| Product type: | Notebook carrying backpack |
| Colour: | Black |
| Product material: | 40% polyester, 60% RPET |
| Dimensions (wxdxh): | 30.5 cm x 17.8 cm x 49.5 cm |
| Weight: | 648 g |
| Notebook compatibility: | 15.6" |
| Carrying strap: | Hand grip, shoulder carrying straps, padded shoulder straps, rugged carry handle |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
| Designed for: | IdeaPad Flex 5 14ALC7 82R9 |
Aprašymas With the perfect blend of professionalism and athleticism, the ThinkPad Essential Plus 15.6" Topload can take you from the office or campus, and beyond. Spacious compartments keep your devices and essentials secure, organized, and accessible, while ballistic nylon and rugged hardware protect against weather and daily wear. Funkcijos Eco-friendly: 100% recycled exterior, equivalent to over 8 plastic bottles Dedicated, separate laptop compartment Large storage area for documents and power adapters Front zip pocket keeps smaller accessories organized Front quick-stash pocket for mobile phone or passport Easy-grip zippers, comfortable carry handle, and luggage strap With the perfect blend of professionalism and athleticism, the ThinkPad Essential Plus 15.6" Backpack (Eco) can take you from the office to the gym and back with ease. Spacious compartments keep your devices and essentials secure, organized, and accessible, while ballistic nylon and rugged hardware protect against weather and daily wear. Top Features:
|
| Product description: | Lenovo ThinkPad Essential Plus - notebook carrying backpack |
| Product type: | Notebook carrying backpack |
| Colour: | Black |
| Product material: | 40% polyester, 60% RPET |
| Dimensions (wxdxh): | 30.5 cm x 17.8 cm x 49.5 cm |
| Weight: | 648 g |
| Notebook compatibility: | 15.6" |
| Carrying strap: | Hand grip, shoulder carrying straps, padded shoulder straps, rugged carry handle |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
| Designed for: | IdeaPad Flex 5 14ALC7 82R9 |
Aprašymas
With the perfect blend of professionalism and athleticism, the ThinkPad Essential Plus 15.6" Topload can take you from the office or campus, and beyond. Spacious compartments keep your devices and essentials secure, organized, and accessible, while ballistic nylon and rugged hardware protect against weather and daily wear.
Funkcijos
Eco-friendly: 100% recycled exterior, equivalent to over 8 plastic bottles
Dedicated, separate laptop compartment
Large storage area for documents and power adapters
Front zip pocket keeps smaller accessories organized
Front quick-stash pocket for mobile phone or passport
Easy-grip zippers, comfortable carry handle, and luggage strap
With the perfect blend of professionalism and athleticism, the ThinkPad Essential Plus 15.6" Backpack (Eco) can take you from the office to the gym and back with ease. Spacious compartments keep your devices and essentials secure, organized, and accessible, while ballistic nylon and rugged hardware protect against weather and daily wear.
Top Features:
- Eco-friendly: Made with recycled material, equivalent to over 8 plastic bottles
- Dedicated, separate laptop compartment
- Large storage area for documents and tech accessories
- Front zip pocket keeps smaller accessories organized
- Front quick-stash pocket for mobile phone or sunglasses
- Easy-grip zippers, rugged carry handle, external webbing for attaching items, and water bottle holder