LENOVO ThinkPad 3-In-1 Case
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 4X40H57287
Prekės kodas (MPN): 4X40H57287
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 44,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkPad 3 In 1 - notebook carrying case |
| Product type: | Notebook carrying case |
| Product material: | Polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 38 cm x 8.5 cm x 29.5 cm |
| Weight: | 460 g |
| Notebook compatibility: | 14.1" |
| Features: | Padded handles, transformable into a backpack |
| Carrying strap: | Hand grip, shoulder carrying strap, shoulder carrying straps |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas ThinkPad 3-in-1 Carry Case Family The ThinkPad 3-in-1 Case offers lightweight protection in a unique design. This case can be easily transformed from a top loader to a shoulder bag or to a backpack. Additionally, it offers customised protection for your ThinkPad at a great price. Funkcijos Durable, protective case that easily converts from top-load, to backpack to shoulder bag Easy access front pockets Padded handles for comfort Lightweight, slim profile |
| Product description: | Lenovo ThinkPad 3 In 1 - notebook carrying case |
| Product type: | Notebook carrying case |
| Product material: | Polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 38 cm x 8.5 cm x 29.5 cm |
| Weight: | 460 g |
| Notebook compatibility: | 14.1" |
| Features: | Padded handles, transformable into a backpack |
| Carrying strap: | Hand grip, shoulder carrying strap, shoulder carrying straps |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
ThinkPad 3-in-1 Carry Case Family
The ThinkPad 3-in-1 Case offers lightweight protection in a unique design. This case can be easily transformed from a top loader to a shoulder bag or to a backpack. Additionally, it offers customised protection for your ThinkPad at a great price.
Funkcijos
Durable, protective case that easily converts from top-load, to backpack to shoulder bag
Easy access front pockets
Padded handles for comfort
Lightweight, slim profile