LENOVO ThinkPad 15.6inch Casual Backpack
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 4X40T84059
Prekės kodas (MPN): 4X40T84059
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 25,17 € | |
| S1 | 27 vnt. 1-5 d.d. 27 / - vnt. |
26,44 € | |
| S5 | >50 vnt. 1-3 d.d. >50 / - vnt. |
26,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkPad Casual Backpack B210 - notebook carrying backpack |
| Product type: | Notebook carrying backpack |
| Colour: | Black |
| Product material: | Polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 34 cm x 15 cm x 45.5 cm |
| Weight: | 453 g |
| Notebook compatibility: | 15.6" |
| Features: | Padded interior |
| Carrying strap: | Hand grip, adjustable shoulder strap |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | IdeaPad 1 14; 3 14; 3 15; IdeaPad Flex 5 16; IdeaPad S340-14; Legion 5 15; Lenovo Slim 7 14; ThinkBook 13s |
Aprašymas The Lenovo 15.6" laptop Casual Backpack B210 utilizes a water-repellent fabric and a clean, streamlined design to create a case that’s perfectly suited to modern life. It offers an integrated laptop compartment comfortably fits most laptops up to 15.6", a range of internal pockets for those must-have accessories, and a spacious main compartment for books and other items. Funkcijos High quality, durable and water-repellent fabric Large laptop compartment – fits up to 15.6" laptops Conveniently placed storage Casual and stylish design. High quality, durable and water repellant fabric. Large storage capacity – fits up to 15.6” laptops. Conveniently placed compartments and pockets |
| Product description: | Lenovo ThinkPad Casual Backpack B210 - notebook carrying backpack |
| Product type: | Notebook carrying backpack |
| Colour: | Black |
| Product material: | Polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 34 cm x 15 cm x 45.5 cm |
| Weight: | 453 g |
| Notebook compatibility: | 15.6" |
| Features: | Padded interior |
| Carrying strap: | Hand grip, adjustable shoulder strap |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | IdeaPad 1 14; 3 14; 3 15; IdeaPad Flex 5 16; IdeaPad S340-14; Legion 5 15; Lenovo Slim 7 14; ThinkBook 13s |
Aprašymas
The Lenovo 15.6" laptop Casual Backpack B210 utilizes a water-repellent fabric and a clean, streamlined design to create a case that’s perfectly suited to modern life. It offers an integrated laptop compartment comfortably fits most laptops up to 15.6", a range of internal pockets for those must-have accessories, and a spacious main compartment for books and other items.
Funkcijos
High quality, durable and water-repellent fabric
Large laptop compartment – fits up to 15.6" laptops
Conveniently placed storage
Casual and stylish design.
High quality, durable and water repellant fabric.
Large storage capacity – fits up to 15.6” laptops.
Conveniently placed compartments and pockets