LENOVO THINKCENTREM80S G3, I5-12500, 16GB, 512GB, DVD±RW, W11P DG, 3YOS, CO2
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 11TL000SMX
Prekės kodas (MPN): 11TL000SMX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1420,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Internal memory: | 16 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor number of cores: | 6 |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics 770 |
| Maximum internal memory, gb: | 128 GB |
| Motherboard chipset: | Intel Q670 |
| Processor clock speed, ghz: | 3.00 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Memory slots (available): | 3 |
| Processor model: | Intel Core i5-12500 (Max. 4.60GHz, 18M, 6C) |
| Power supply, w: | 260 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 4400 |
| Weight, g: | 5300 |
| Pci express x16: | 1 |
| Pci express x1: | 1 |
| Pci express x16/4x: | 1 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Memory slots: | 4 |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Dimensions w x d x h, mm: | 92.5 x 297.7 x 339.5 |
| Intel smart cache, mb: | 18 |
| Displayports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 8 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-c (usb 3.2) porttien määrä: | 1 |
| Optical drive: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Intel vpro: | Yes |
| Trusted platform module (tpm): | Discrete |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Internal memory: | 16 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor number of cores: | 6 |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics 770 |
| Maximum internal memory, gb: | 128 GB |
| Motherboard chipset: | Intel Q670 |
| Processor clock speed, ghz: | 3.00 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Memory slots (available): | 3 |
| Processor model: | Intel Core i5-12500 (Max. 4.60GHz, 18M, 6C) |
| Power supply, w: | 260 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 4400 |
| Weight, g: | 5300 |
| Pci express x16: | 1 |
| Pci express x1: | 1 |
| Pci express x16/4x: | 1 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Memory slots: | 4 |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Dimensions w x d x h, mm: | 92.5 x 297.7 x 339.5 |
| Intel smart cache, mb: | 18 |
| Displayports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 8 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-c (usb 3.2) porttien määrä: | 1 |
| Optical drive: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Intel vpro: | Yes |
| Trusted platform module (tpm): | Discrete |