Lenovo ThinkCentre neo Ultra i7-14700/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 4060 8GB/WIN11 Pro/ENG kbd/Grey/3Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 12W1002YMH
Prekės kodas (MPN): 12W1002YMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2669,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 192.00 mm |
| Gross height (mm): | 108.00 mm |
| Gross weight: | 5.70 kg |
| Gross width (mm): | 191.00 mm |
| Net weight: | 3.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 192.00 mm |
| Gross height (mm): | 108.00 mm |
| Gross weight: | 5.70 kg |
| Gross width (mm): | 191.00 mm |
| Net weight: | 3.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |