Lenovo ThinkCentre neo 55a 24 Gen 6 23.8 FHD AMD R5 220/16GB/512GB/AMD Radeon 740M/WIN11 Pro/ENG kbd/Luna Grey/3Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 13FA004QMH
Prekės kodas (MPN): 13FA004QMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. | 1289,31 € | |
| S2 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. |
1254,42 € | |
| S5 | 5 vnt. 1-3 d.d. 5 / - vnt. |
1290,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 539.50 mm |
| Gross height (mm): | 431.17 mm |
| Gross weight: | 6.59 kg |
| Gross width (mm): | 192.10 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 492.00 g |
| Plastic (No PET): | 98.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.59 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkCentre neo 55a 24 Gen 6 features a 23.8-inch Full HD display that provides crisp imagery with an anti-glare finish. The IPS technology ensures wide viewing angles, enhancing the overall visual experience. With a resolution of 1920 x 1080 and a color gamut of 99% sRGB, it delivers vibrant colors suitable for both work and entertainment. Funkcijos Equipped with AMD Ryzen 5 processor for responsive performance Includes Harman Kardon stereo speakers for enhanced audio quality 512 GB SSD offers ample storage with rapid data access Built-in wireless charger adds convenience to everyday use Energy-efficient design certified with ENERGY STAR |
| Gross depth (mm): | 539.50 mm |
| Gross height (mm): | 431.17 mm |
| Gross weight: | 6.59 kg |
| Gross width (mm): | 192.10 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 492.00 g |
| Plastic (No PET): | 98.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.59 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkCentre neo 55a 24 Gen 6 features a 23.8-inch Full HD display that provides crisp imagery with an anti-glare finish. The IPS technology ensures wide viewing angles, enhancing the overall visual experience. With a resolution of 1920 x 1080 and a color gamut of 99% sRGB, it delivers vibrant colors suitable for both work and entertainment.
Funkcijos
Equipped with AMD Ryzen 5 processor for responsive performance
Includes Harman Kardon stereo speakers for enhanced audio quality
512 GB SSD offers ample storage with rapid data access
Built-in wireless charger adds convenience to everyday use
Energy-efficient design certified with ENERGY STAR