Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Touch 23.8 FHD i5-210H/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/ENG kbd/Luna Grey/3Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 12SD00B4MH
Prekės kodas (MPN): 12SD00B4MH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 1548,59 € | |
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. |
1506,10 € | |
| S5 | 10 vnt. 1-3 d.d. 10 / - vnt. |
1550,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 431.00 mm |
| Gross weight: | 6.59 kg |
| Gross width (mm): | 192.00 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 492.00 g |
| Plastic (No PET): | 98.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.59 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 5 is designed to enhance productivity while taking up minimal space. This all-in-one PC features a 23.8-inch Full HD display that offers vibrant colors and sharp images, suitable for various tasks from work to entertainment. With a high definition audio system powered by Realtek ALC233-CG, users can enjoy immersive sound quality that complements the visual experience. Equipped with an Intel Core 5 processor and 16 GB of DDR5 RAM, it provides robust performance for demanding applications. The Lenovo ThinkCentre also includes essential connectivity options, including USB-C and HDMI ports, facilitating seamless integration with other devices. It boasts a built-in 5 megapixel webcam for clear video calls and dual array microphones to ensure crisp audio capture. Additionally, this PC is compliant with several environmental standards, making it an eco-friendly choice for conscious consumers. Funkcijos All-in-one design saves space and reduces cable clutter 23.8-inch Full HD display for clear visuals Intel Core 5 processor for solid performance Integrated audio with stereo speakers for rich sound Multiple connectivity options including USB-C and HDMI |
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 431.00 mm |
| Gross weight: | 6.59 kg |
| Gross width (mm): | 192.00 mm |
| Net weight: | 6.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 492.00 g |
| Plastic (No PET): | 98.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.59 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 5 is designed to enhance productivity while taking up minimal space. This all-in-one PC features a 23.8-inch Full HD display that offers vibrant colors and sharp images, suitable for various tasks from work to entertainment. With a high definition audio system powered by Realtek ALC233-CG, users can enjoy immersive sound quality that complements the visual experience. Equipped with an Intel Core 5 processor and 16 GB of DDR5 RAM, it provides robust performance for demanding applications. The Lenovo ThinkCentre also includes essential connectivity options, including USB-C and HDMI ports, facilitating seamless integration with other devices. It boasts a built-in 5 megapixel webcam for clear video calls and dual array microphones to ensure crisp audio capture. Additionally, this PC is compliant with several environmental standards, making it an eco-friendly choice for conscious consumers.
Funkcijos
All-in-one design saves space and reduces cable clutter
23.8-inch Full HD display for clear visuals
Intel Core 5 processor for solid performance
Integrated audio with stereo speakers for rich sound
Multiple connectivity options including USB-C and HDMI