Lenovo ThinkCentre neo 30s Gen 5 i5-13420H/8GB/512GB/Intel UHD/WIN11 Pro/ENG kbd/1Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 13DK0056MH
Prekės kodas (MPN): 13DK0056MH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 847,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 541.00 mm |
| Gross height (mm): | 481.00 mm |
| Gross weight: | 11.00 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 6.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4000.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.40 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 541.00 mm |
| Gross height (mm): | 481.00 mm |
| Gross weight: | 11.00 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 6.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4000.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.40 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 12 month(s) |