LENOVO THINKCENTRE NEO 30A 24 AIO EN
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 12B000A2MH
Prekės kodas (MPN): 12B000A2MH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1274,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Internal memory: | 8 GB |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Processor number of cores: | 12 |
| Processor clock speed, ghz: | 1.70 |
| Graphic adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Maximum internal memory, gb: | 16 GB |
| Processor model: | Intel Core i5-1240P (Max. 4.40GHz, 12M, 12C) |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Weight, g: | 6600 |
| Graphics adapter family: | Intel Iris |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.40 |
| Depth, mm: | 220 |
| Height, mm: | 380.44 - 480.44 |
| Width, mm: | 541 |
| Number of efficient-cores: | 8 |
| Number of performance-cores: | 4 |
| Optical drive: | No |
| Power supply, w: | 90 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Internal memory: | 8 GB |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Processor number of cores: | 12 |
| Processor clock speed, ghz: | 1.70 |
| Graphic adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Maximum internal memory, gb: | 16 GB |
| Processor model: | Intel Core i5-1240P (Max. 4.40GHz, 12M, 12C) |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Weight, g: | 6600 |
| Graphics adapter family: | Intel Iris |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.40 |
| Depth, mm: | 220 |
| Height, mm: | 380.44 - 480.44 |
| Width, mm: | 541 |
| Number of efficient-cores: | 8 |
| Number of performance-cores: | 4 |
| Optical drive: | No |
| Power supply, w: | 90 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Wireles lan (wlan): | Yes |