LENOVO THINKCENTRE M920Z/ 23.8" FHD-T/ I5-8500/ 8G B/ 256 GB SSD/ W10P/ 3YR ON-SITE/ FI
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 10S6001LMX
Prekės kodas (MPN): 10S6001LMX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1736,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Internal memory: | 16 GB |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 584 x 45 x 390 |
| Usb-a (usb 3.1) ports quantity: | 6 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Display diagonal, ": | 23.8 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Speaker power, w: | 2 x 3.0 |
| Camera resolution: | 1080P |
| Weight with stand, g: | 8940 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Motherboard chipset: | Intel Q370 |
| Memory slots (available): | 1 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Processor model: | Intel Core i5-8500 (Max. 4.10 GHz, 9M, 6C) |
| Power supply, w: | 150 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR4 |
| System bus: | 8 GT/s DMI3 |
| Weight, g: | 6340 |
| Memory clock speed, mhz: | 2666 |
| Number of hard drives installed: | 1 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Intel smart cache, mb: | 9 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.10 |
| Operating system architecture: | 64-BIT |
| Bluetooth: | Yes |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Glossy display: | No |
| Stand type: | UltraFlex III Stand |
| Optical drive: | Yes |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | NO |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Processor number of cores: | 6 |
| Processor clock speed, ghz: | 3.00 |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics 630 |
| Connections: | USB-A (USB 3.1 Gen2) |
- |
| Internal memory: | 16 GB |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 584 x 45 x 390 |
| Usb-a (usb 3.1) ports quantity: | 6 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Display diagonal, ": | 23.8 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Speaker power, w: | 2 x 3.0 |
| Camera resolution: | 1080P |
| Weight with stand, g: | 8940 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Motherboard chipset: | Intel Q370 |
| Memory slots (available): | 1 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Processor model: | Intel Core i5-8500 (Max. 4.10 GHz, 9M, 6C) |
| Power supply, w: | 150 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR4 |
| System bus: | 8 GT/s DMI3 |
| Weight, g: | 6340 |
| Memory clock speed, mhz: | 2666 |
| Number of hard drives installed: | 1 |
| Memory slots: | 2 |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Intel smart cache, mb: | 9 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.10 |
| Operating system architecture: | 64-BIT |
| Bluetooth: | Yes |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Glossy display: | No |
| Stand type: | UltraFlex III Stand |
| Optical drive: | Yes |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | NO |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Processor number of cores: | 6 |
| Processor clock speed, ghz: | 3.00 |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics 630 |
| Connections: | USB-A (USB 3.1 Gen2) |
-