Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD R7 PRO 8700GE/32GB/1TB/AMD Radeon 780M/WIN11 Pro/ENG kbd/Black/3Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 12RQ001JMH
Prekės kodas (MPN): 12RQ001JMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 1528,65 € | |
| S2 | 38 vnt. 1-5 d.d. 38 / - vnt. |
1488,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 179.00 mm |
| Gross height (mm): | 36.50 mm |
| Gross weight: | 1.84 kg |
| Gross width (mm): | 182.90 mm |
| Net weight: | 1.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 492.00 g |
| Plastic (No PET): | 98.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.59 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
LENOVO ThinkCentre M75q G5 Tiny AMD Ryzen 7 8700G 32GB 1TB 2nd DP + serial W11P 3yOS+C02 |
| Gross depth (mm): | 179.00 mm |
| Gross height (mm): | 36.50 mm |
| Gross weight: | 1.84 kg |
| Gross width (mm): | 182.90 mm |
| Net weight: | 1.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 492.00 g |
| Plastic (No PET): | 98.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.59 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
LENOVO ThinkCentre M75q G5 Tiny AMD Ryzen 7 8700G 32GB 1TB 2nd DP + serial W11P 3yOS+C02