Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 AMD R5 8500GE/16GB/512GB/AMD Radeon 740M/WIN11 Pro/ENG kbd/Black/3Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 12RQ001LMH
Prekės kodas (MPN): 12RQ001LMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1140,68 € | |
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. |
1110,77 € | |
| S5 | - / - | 1145,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 179.00 mm |
| Gross height (mm): | 37.00 mm |
| Gross weight: | 1.83 kg |
| Gross width (mm): | 183.00 mm |
| Net weight: | 1.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
LENOVO ThinkCentre M75q G5 Tiny AMD Ryzen 5 8500GE 16GB 512GB 2nd DP + serial W11P 3yOS+C02 |
| Gross depth (mm): | 179.00 mm |
| Gross height (mm): | 37.00 mm |
| Gross weight: | 1.83 kg |
| Gross width (mm): | 183.00 mm |
| Net weight: | 1.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 36 month(s) |
LENOVO ThinkCentre M75q G5 Tiny AMD Ryzen 5 8500GE 16GB 512GB 2nd DP + serial W11P 3yOS+C02