LENOVO THINKCENTRE M75Q G2, RYZEN 5 PRO 5650GE, 8GB, 256GB, W11P DG, 3YOS, CO2
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 11JN006WMX
Prekės kodas (MPN): 11JN006WMX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1096,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Internal memory: | 8 GB |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Processor number of cores: | 6 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Graphic adapter: | AMD Radeon Graphics |
| Motherboard chipset: | AMD PRO 500 |
| Maximum internal memory, gb: | 64 GB |
| Processor clock speed, ghz: | 3.40 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Memory slots (available): | 1 |
| Processor model: | AMD Ryzen 5 PRO 5650GE (Max. 4.40GHz, 16M, 6C) |
| Power supply, w: | 65 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Weight, g: | 1250 |
| Memory slots: | 2 x SODIMM |
| Graphics adapter family: | AMD Radeon |
| Dimensions w x d x h, mm: | 179 x 183 x 34.5 / 37 |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Displayports quantity: | 1 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 3 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-c (usb 3.2) porttien määrä: | 1 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Trusted platform module (tpm): | Discrete |
| Wi-fi: | Yes |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Internal memory: | 8 GB |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Processor number of cores: | 6 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Graphic adapter: | AMD Radeon Graphics |
| Motherboard chipset: | AMD PRO 500 |
| Maximum internal memory, gb: | 64 GB |
| Processor clock speed, ghz: | 3.40 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Memory slots (available): | 1 |
| Processor model: | AMD Ryzen 5 PRO 5650GE (Max. 4.40GHz, 16M, 6C) |
| Power supply, w: | 65 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Weight, g: | 1250 |
| Memory slots: | 2 x SODIMM |
| Graphics adapter family: | AMD Radeon |
| Dimensions w x d x h, mm: | 179 x 183 x 34.5 / 37 |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Displayports quantity: | 1 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 3 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-c (usb 3.2) porttien määrä: | 1 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Trusted platform module (tpm): | Discrete |
| Wi-fi: | Yes |