LENOVO THINKCENTRE M70S G3, I5-12400, 16GB, 256GB, DVD±RW, W11P DG, 3YOS, CO2
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 11T80042MX
Prekės kodas (MPN): 11T80042MX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1218,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Weight, g: | 5300 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.40 |
| Memory slots: | 4 |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Dimensions w x d x h, mm: | 93 x 298 x 340 |
| Intel smart cache, mb: | 18 |
| Displayports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 4 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Usb-c (usb 3.2) porttien määrä: | 1 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 4 |
| Number of performance-cores: | 6 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics 730 |
| Motherboard chipset: | Intel Q670 |
| Maximum internal memory, gb: | 128 GB |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Memory slots (available): | 3 |
| Processor model: | Intel Core i5-12400 (Max. 4.40GHz, 18M, 6C) |
| Power supply, w: | 260 |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor number of cores: | 6 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Pci express x16: | N/A |
| Pci express x1: | N/A |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Internal memory: | 16 GB |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Intel vpro: | No |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Trusted platform module (tpm): | Discrete |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Optical drive: | Yes |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Weight, g: | 5300 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.40 |
| Memory slots: | 4 |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Dimensions w x d x h, mm: | 93 x 298 x 340 |
| Intel smart cache, mb: | 18 |
| Displayports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 4 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Usb-c (usb 3.2) porttien määrä: | 1 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 4 |
| Number of performance-cores: | 6 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics 730 |
| Motherboard chipset: | Intel Q670 |
| Maximum internal memory, gb: | 128 GB |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Memory slots (available): | 3 |
| Processor model: | Intel Core i5-12400 (Max. 4.40GHz, 18M, 6C) |
| Power supply, w: | 260 |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor number of cores: | 6 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen1) |
| Pci express x16: | N/A |
| Pci express x1: | N/A |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Internal memory: | 16 GB |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| Intel vpro: | No |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Trusted platform module (tpm): | Discrete |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Optical drive: | Yes |