Lenovo ThinkBook 14 Gen 9 14 WUXGA AMD R5 220/16GB/512GB/AMD Radeon 740M/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/FP/2Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21V0004UMH
Prekės kodas (MPN): 21V0004UMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 1124,52 € | ||
| S2 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. |
1095,08 € | ||
| S5 | >50 vnt. 1-3 d.d. >50 / - vnt. |
1102,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 354.60 mm |
| Gross height (mm): | 19.30 mm |
| Gross weight: | 2.73 kg |
| Gross width (mm): | 256.20 mm |
| Net weight: | 2.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 366 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP is designed for professionals seeking a reliable and efficient laptop experience. Its 14-inch display delivers vibrant visuals with a native resolution of 1920 x 1200 and 400 cd/m² brightness, ensuring clarity in various lighting conditions. IPS technology enhances color accuracy and provides wide viewing angles, making it ideal for presentations and collaborative work. Equipped with an AMD Ryzen 5 processor and 16 GB of DDR5 RAM, this laptop handles multitasking with ease, while the 512 GB SSD ensures quick boot times and ample storage for important files. The dual array microphone with noise-canceling feature and high definition stereo speakers provide an excellent audio experience for virtual meetings and media playback. Additionally, a hybrid FHD/IR camera with privacy shutter and Windows Hello functionality enhances security and privacy for users. Funkcijos 14-inch FHD display with anti-glare and Low Blue Light technology AMD Ryzen 5 processor with up to 4.9 GHz turbo speed 16 GB DDR5 RAM for efficient multitasking 512 GB SSD for fast performance and storage Enhanced security features including fingerprint reader and privacy shutter |
| Gross depth (mm): | 354.60 mm |
| Gross height (mm): | 19.30 mm |
| Gross weight: | 2.73 kg |
| Gross width (mm): | 256.20 mm |
| Net weight: | 2.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 366 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP is designed for professionals seeking a reliable and efficient laptop experience. Its 14-inch display delivers vibrant visuals with a native resolution of 1920 x 1200 and 400 cd/m² brightness, ensuring clarity in various lighting conditions. IPS technology enhances color accuracy and provides wide viewing angles, making it ideal for presentations and collaborative work. Equipped with an AMD Ryzen 5 processor and 16 GB of DDR5 RAM, this laptop handles multitasking with ease, while the 512 GB SSD ensures quick boot times and ample storage for important files. The dual array microphone with noise-canceling feature and high definition stereo speakers provide an excellent audio experience for virtual meetings and media playback. Additionally, a hybrid FHD/IR camera with privacy shutter and Windows Hello functionality enhances security and privacy for users.
Funkcijos
14-inch FHD display with anti-glare and Low Blue Light technology
AMD Ryzen 5 processor with up to 4.9 GHz turbo speed
16 GB DDR5 RAM for efficient multitasking
512 GB SSD for fast performance and storage
Enhanced security features including fingerprint reader and privacy shutter