Lenovo ThinkBook 14 Gen 7 ARP 14 WUXGA AMD R5 7535HS/16GB/256GB/AMD Radeon 660M/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/Grey/FP/2Y Warranty
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21MV00B2MH
Prekės kodas (MPN): 21MV00B2MH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | 1049,28 € | ||
| S2 | 16 vnt. 1-5 d.d. 16 / - vnt. |
1016,44 € | ||
| S5 | 39 vnt. 1-3 d.d. 39 / - vnt. |
1047,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 313.50 mm |
| Gross height (mm): | 16.90 mm |
| Gross weight: | 1.77 kg |
| Gross width (mm): | 224.00 mm |
| Net weight: | 1.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 302.00 g |
| Plastic (No PET): | 87.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| TI weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 565 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP is designed for professionals who demand security, performance, and durability. Featuring a robust aluminum case that has passed MIL-STD-810H tests, this notebook is built to last. Security is a top priority, with a firmware TPM 2.0 security chip and a fingerprint reader ensuring your data stays protected. Performance is not compromised, thanks to an AMD processor and 16 GB of DDR5 RAM, making multitasking and running demanding applications a breeze. The 14-inch WUXGA IPS LED display, with anti-glare and Low Blue Light technology, offers a comfortable and immersive viewing experience. With a wide range of connectivity options, including USB4/DisplayPort 1.4 with 4K support and Bluetooth 5.3, you'll stay connected to what matters most. Whether you're working from the office, home, or on the go, the Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP is the perfect companion for today's dynamic business environment. Funkcijos 14-inch WUXGA IPS LED display with anti-glare and Low Blue Light technology for comfortable viewing AMD processor with 16 GB DDR5 RAM for high-speed performance and multitasking TPM 2.0 security chip and fingerprint reader for enhanced data protection Aluminum case with MIL-STD-810H certification for durability Multiple connectivity options including USB4/DisplayPort 1.4 with 4K support and Bluetooth 5.3 |
| Gross depth (mm): | 313.50 mm |
| Gross height (mm): | 16.90 mm |
| Gross weight: | 1.77 kg |
| Gross width (mm): | 224.00 mm |
| Net weight: | 1.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 302.00 g |
| Plastic (No PET): | 87.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| TI weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 565 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP is designed for professionals who demand security, performance, and durability. Featuring a robust aluminum case that has passed MIL-STD-810H tests, this notebook is built to last. Security is a top priority, with a firmware TPM 2.0 security chip and a fingerprint reader ensuring your data stays protected. Performance is not compromised, thanks to an AMD processor and 16 GB of DDR5 RAM, making multitasking and running demanding applications a breeze. The 14-inch WUXGA IPS LED display, with anti-glare and Low Blue Light technology, offers a comfortable and immersive viewing experience. With a wide range of connectivity options, including USB4/DisplayPort 1.4 with 4K support and Bluetooth 5.3, you'll stay connected to what matters most. Whether you're working from the office, home, or on the go, the Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP is the perfect companion for today's dynamic business environment.
Funkcijos
14-inch WUXGA IPS LED display with anti-glare and Low Blue Light technology for comfortable viewing
AMD processor with 16 GB DDR5 RAM for high-speed performance and multitasking
TPM 2.0 security chip and fingerprint reader for enhanced data protection
Aluminum case with MIL-STD-810H certification for durability
Multiple connectivity options including USB4/DisplayPort 1.4 with 4K support and Bluetooth 5.3