Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 Gen 5 IAU Touch 14 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/ENG Backlit kbd/Grey/FP/2Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21SQ000AMH
Prekės kodas (MPN): 21SQ000AMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 1304,71 € | ||
| S2 | 16 vnt. 1-5 d.d. 16 / - vnt. |
1280,03 € | ||
| S5 | 19 vnt. 1-3 d.d. 19 / - vnt. |
1305,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 313.00 mm |
| Gross height (mm): | 19.00 mm |
| Gross weight: | 2.03 kg |
| Gross width (mm): | 224.00 mm |
| Net weight: | 1.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 302.00 g |
| Plastic (No PET): | 87.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| TI weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas The Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G5 IAU is designed for versatility and functionality, featuring a 14-inch touchscreen display that supports 10-point multi-touch. Its WUXGA (1920 x 1200) resolution, enhanced by Dolby Vision and Corning Gorilla glass, provides visuals while maintaining an anti-fingerprint surface for easy handling. This convertible notebook is equipped with a 12-core Intel processor, ensuring efficient multitasking and performance for various tasks, whether working from home or while on-the-go. With noise-canceling dual array microphones and Harman audio technology, the audio experience is optimized for clarity in communication and entertainment. The device includes a hybrid FHD/IR camera with a privacy shutter, allowing for secure video calls. Integrated with Windows Hello for secure login, this device features a spill-resistant keyboard and precision touchpad for durable everyday use. Coupled with ample storage as well as rapid charge capabilities, the Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G5 IAU is a reliable companion for professionals and students alike. Funkcijos 14-inch touchscreen display with a resolution of 1920 x 1200 Hybrid FHD/IR camera with privacy shutter 12-core Intel processor for efficient multitasking Noise-canceling dual array microphones Spill-resistant keyboard with precision touchpad |
| Gross depth (mm): | 313.00 mm |
| Gross height (mm): | 19.00 mm |
| Gross weight: | 2.03 kg |
| Gross width (mm): | 224.00 mm |
| Net weight: | 1.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 302.00 g |
| Plastic (No PET): | 87.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| TI weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G5 IAU is designed for versatility and functionality, featuring a 14-inch touchscreen display that supports 10-point multi-touch. Its WUXGA (1920 x 1200) resolution, enhanced by Dolby Vision and Corning Gorilla glass, provides visuals while maintaining an anti-fingerprint surface for easy handling. This convertible notebook is equipped with a 12-core Intel processor, ensuring efficient multitasking and performance for various tasks, whether working from home or while on-the-go.
With noise-canceling dual array microphones and Harman audio technology, the audio experience is optimized for clarity in communication and entertainment. The device includes a hybrid FHD/IR camera with a privacy shutter, allowing for secure video calls. Integrated with Windows Hello for secure login, this device features a spill-resistant keyboard and precision touchpad for durable everyday use. Coupled with ample storage as well as rapid charge capabilities, the Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G5 IAU is a reliable companion for professionals and students alike.
Funkcijos
14-inch touchscreen display with a resolution of 1920 x 1200
Hybrid FHD/IR camera with privacy shutter
12-core Intel processor for efficient multitasking
Noise-canceling dual array microphones
Spill-resistant keyboard with precision touchpad