LENOVO TC Neo 50q G6 U7 256V 16GB 512GB
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 13HR000KMH
Prekės kodas (MPN): 13HR000KMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | 1236,57 € | |
| S1 | 13 vnt. 2026-07-20 - / 13 vnt. | 1270,00 € | |
| S5 | - / - | 1274,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 6 - tiny Core Ultra 7 256V 2.2 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - English |
| Type: | Personal computer - tiny |
| Bundled services: | 1 Year Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Localisation: | Language: English, French, German, Dutch / region: Netherlands |
| Processor: | Intel Core Ultra 7 256V / 2.2 GHz (up to 4.8 GHz, (8-core) |
| Processor main features: | Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 12 MB |
| Cache per processor: | 12 MB |
| Ram: | 16 GB LPDDR5X SDRAM |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Graphics controller: | Intel Arc Graphics 140V Shared Video Memory (UMA) |
| Networking: | 1GbE, 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.2 |
| Keyboard: | English |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Manufacturer selling program: | Lenovo TopSeller |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Carbon footprint: | 207 kg carbon emissions |
| Manufacturer warranty: | Base warranty - 1 year - pick-up and return Extended warranty - 1 year |
Aprašymas The Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 6 combines powerful performance with a compact design, making it an ideal desktop for any workspace. Powered by an 8-core Intel Core Ultra 7 processor, this personal computer provides a clock speed of 2.2 GHz, which can boost up to 4.8 GHz, ensuring efficient operation for both everyday tasks and more demanding applications. With 16 GB of LPDDR5X SDRAM memory, the device supports fast data transfer rates of 8533 MT/s, allowing for smooth multitasking and responsive performance. Funkcijos Ultra small form factor design for space-saving capabilities 512 GB SSD with PCI Express interface for quick loading times Wi-Fi 6 and Bluetooth 5.2 for enhanced wireless connectivity ENERGY STAR certified for improved energy efficiency Robust security features including a Discrete Trusted Platform Module |
| Product description: | Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 6 - tiny Core Ultra 7 256V 2.2 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - English |
| Type: | Personal computer - tiny |
| Bundled services: | 1 Year Lenovo Onsite Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Localisation: | Language: English, French, German, Dutch / region: Netherlands |
| Processor: | Intel Core Ultra 7 256V / 2.2 GHz (up to 4.8 GHz, (8-core) |
| Processor main features: | Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 12 MB |
| Cache per processor: | 12 MB |
| Ram: | 16 GB LPDDR5X SDRAM |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Graphics controller: | Intel Arc Graphics 140V Shared Video Memory (UMA) |
| Networking: | 1GbE, 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.2 |
| Keyboard: | English |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 17.9 cm x 18.29 cm x 3.65 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Manufacturer selling program: | Lenovo TopSeller |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Carbon footprint: | 207 kg carbon emissions |
| Manufacturer warranty: | Base warranty - 1 year - pick-up and return Extended warranty - 1 year |
Aprašymas
The Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 6 combines powerful performance with a compact design, making it an ideal desktop for any workspace. Powered by an 8-core Intel Core Ultra 7 processor, this personal computer provides a clock speed of 2.2 GHz, which can boost up to 4.8 GHz, ensuring efficient operation for both everyday tasks and more demanding applications. With 16 GB of LPDDR5X SDRAM memory, the device supports fast data transfer rates of 8533 MT/s, allowing for smooth multitasking and responsive performance.
Funkcijos
Ultra small form factor design for space-saving capabilities
512 GB SSD with PCI Express interface for quick loading times
Wi-Fi 6 and Bluetooth 5.2 for enhanced wireless connectivity
ENERGY STAR certified for improved energy efficiency
Robust security features including a Discrete Trusted Platform Module