LENOVO TC Neo 30s G5 i5-13420 16GB 512GB
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 13DK0057MH
Prekės kodas (MPN): 13DK0057MH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 868,50 € | |
| S5 | 18 vnt. 1-3 d.d. 18 / - vnt. |
893,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkCentre neo 30s Gen 5 - SFF Core i5 13420H 2.1 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - English |
| Type: | Personal computer - SFF |
| Bundled services: | CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Localisation: | Language: English, French, German, Dutch / region: Netherlands |
| Processor: | Intel Core i5 (13th Gen) 13420H / 2.1 GHz (up to 4.6 GHz, (8-core) |
| Cache memory: | 12 MB |
| Cache per processor: | 12 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Networking: | 1GbE, 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.2 |
| Keyboard: | English |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Colour: | Black (chassis), grey (bezel) |
| Dimensions (wxdxh): | 9.25 cm x 29.17 cm x 33.95 cm |
| Weight: | 4.63 kg |
| Manufacturer selling program: | Lenovo TopSeller |
| Carbon footprint: | 405 kg carbon emissions |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 1 year - on-site |
LENOVO ThinkCentre Neo 30s Gen 5 Intel Core i5-13420H 16GB 512GB Integrated GFX W11P 1yOS+CO2 |
| Product description: | Lenovo ThinkCentre neo 30s Gen 5 - SFF Core i5 13420H 2.1 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - English |
| Type: | Personal computer - SFF |
| Bundled services: | CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
| Localisation: | Language: English, French, German, Dutch / region: Netherlands |
| Processor: | Intel Core i5 (13th Gen) 13420H / 2.1 GHz (up to 4.6 GHz, (8-core) |
| Cache memory: | 12 MB |
| Cache per processor: | 12 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Networking: | 1GbE, 802.11a, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 802.11b/g/n, Bluetooth 5.2 |
| Keyboard: | English |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Colour: | Black (chassis), grey (bezel) |
| Dimensions (wxdxh): | 9.25 cm x 29.17 cm x 33.95 cm |
| Weight: | 4.63 kg |
| Manufacturer selling program: | Lenovo TopSeller |
| Carbon footprint: | 405 kg carbon emissions |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 1 year - on-site |
LENOVO ThinkCentre Neo 30s Gen 5 Intel Core i5-13420H 16GB 512GB Integrated GFX W11P 1yOS+CO2