LENOVO TC NEO 30A G4 I5-13420H/23.8FHD/16GB/256SSD/W11P/SWE
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 12K00040MX
Prekės kodas (MPN): 12K00040MX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1307,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Processor number of cores: | 8 |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Memory slots (available): | 1 |
| Processor model: | Intel Core i5-13420H (Max. 4.60GHz, 12M, 8C) |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Memory slots: | 2 |
| Wlan type: | Intel Wi-Fi 6 AX201 11ax |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Green certifications: | EPEAT Silver |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Megapixel, mp: | 5 |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Maximum internal memory, gb: | 16 GB |
| Motherboard chipset: | Intel SoC Platform |
| Power supply, w: | 90 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 541 x 220 x 380.5-480.5 |
| Weight, g: | 6600 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Raid controller: | No |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Built-in speakers: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Glossy display: | No |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Processor number of cores: | 8 |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Memory slots (available): | 1 |
| Processor model: | Intel Core i5-13420H (Max. 4.60GHz, 12M, 8C) |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Memory slots: | 2 |
| Wlan type: | Intel Wi-Fi 6 AX201 11ax |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Green certifications: | EPEAT Silver |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Megapixel, mp: | 5 |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Maximum internal memory, gb: | 16 GB |
| Motherboard chipset: | Intel SoC Platform |
| Power supply, w: | 90 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 541 x 220 x 380.5-480.5 |
| Weight, g: | 6600 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Raid controller: | No |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Built-in speakers: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Glossy display: | No |