LENOVO TC M75s G2 SFF R5 Pro 5650G 16GB
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 11R80050MH
Prekės kodas (MPN): 11R80050MH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 937,74 € | |
| S5 | - / - | 966,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkCentre M75s Gen 2 - SFF - AI Ready - Ryzen 5 Pro 5650G 3.9 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - English |
| Type: | Personal computer - SFF AI Ready |
| Bundled services: | 3 Years Lenovo Onsite Support |
| Localisation: | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Processor: | AMD Ryzen 5 Pro 5650G / 3.9 GHz (, up to 4.4 GHz, (6-core) |
| Cache memory: | 16 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 16 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Storage controller: | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Value |
| Optical storage: | DVD-Writer |
| Card reader: | 3 in 1 |
| Graphics controller: | AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Networking: | 1GbE |
| Keyboard: | English |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 9.25 cm x 29.77 cm x 33.95 cm |
| Weight: | 5.3 kg |
| Manufacturer selling program: | TopSeller |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Carbon footprint: | 1076 kg carbon emissions |
| Manufacturer warranty: | Base warranty - 1 year - on-site Extended warranty - 3 years - on-site |
Aprašymas The ThinkCentre M75s Gen 2 small form factor desktop PC saves space while making big contributions to your team. Improve employee experience and productivity with its AMD power and manageability, plus its reliable and expandable design - rounded out by multiple convenient features. Funkcijos Power to work Convenience guaranteed Energy-efficient and reliable |
| Product description: | Lenovo ThinkCentre M75s Gen 2 - SFF - AI Ready - Ryzen 5 Pro 5650G 3.9 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - English |
| Type: | Personal computer - SFF AI Ready |
| Bundled services: | 3 Years Lenovo Onsite Support |
| Localisation: | Language: English, German, French, Dutch / region: Netherlands |
| Processor: | AMD Ryzen 5 Pro 5650G / 3.9 GHz (, up to 4.4 GHz, (6-core) |
| Cache memory: | 16 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 16 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Storage controller: | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Value |
| Optical storage: | DVD-Writer |
| Card reader: | 3 in 1 |
| Graphics controller: | AMD Radeon Graphics Shared Video Memory (UMA) |
| Networking: | 1GbE |
| Keyboard: | English |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 9.25 cm x 29.77 cm x 33.95 cm |
| Weight: | 5.3 kg |
| Manufacturer selling program: | TopSeller |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Carbon footprint: | 1076 kg carbon emissions |
| Manufacturer warranty: | Base warranty - 1 year - on-site Extended warranty - 3 years - on-site |
Aprašymas
The ThinkCentre M75s Gen 2 small form factor desktop PC saves space while making big contributions to your team. Improve employee experience and productivity with its AMD power and manageability, plus its reliable and expandable design - rounded out by multiple convenient features.
Funkcijos
Power to work
Convenience guaranteed
Energy-efficient and reliable