LENOVO TB 16 G9 U5 325 16i 16GB 512GB
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 21UR005MMH
Prekės kodas (MPN): 21UR005MMH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1567,13 € | ||
| S5 | - / - | 1615,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo ThinkBook 16 G9 IPL - Copilot+ PC - 16" - Intel Core Ultra 5 - 325 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - |
| Product type: | Notebook - Copilot+ PC |
| Operating system: | Win 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Processor: | Intel Core Ultra 5 (Series 3) - 325 up to 4.5 GHz / 12 MB Cache |
| Neural processor unit (npu): | - up to 47 TOPS |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Graphics - up to 40 TOPS |
| Keyboard: | English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Security: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Arctic grey |
| Dimensions (wxdxh): | 35.6 cm x 25.35 cm x 1.75 cm |
| Weight: | 1.7 kg |
| Localisation: | Language: English, French, German, Dutch / region: Netherlands |
| Manufacturer selling program: | Lenovo TopSeller |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Manufacturer warranty: | Base warranty - 1 year - pick-up and return Base warranty - battery - |
| Bundled services: | 2 Years Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
Aprašymas The Lenovo ThinkBook 16 G9 IPL is a powerful notebook designed for productivity and versatility. Featuring a 16-inch LED display with a resolution of 1920 x 1200, users can enjoy clear and vivid visuals, complemented by an anti-glare screen for a comfortable experience. With an 8-core Intel Core Ultra 5 processor, 16 GB DDR5 RAM, and a 512 GB SSD, this laptop ensures smooth multitasking and fast performance for both work and entertainment. The modern design includes backlit keys for easy typing in low-light conditions, while the spill-resistant keyboard enhances durability. The device supports robust connectivity options, including Thunderbolt 4, HDMI, and multiple USB ports, ensuring integration with other devices and accessories. Funkcijos 16-inch WUXGA display for visual clarity 8-core Intel Core Ultra 5 processor for performance 512 GB SSD provides storage and fast data access Security features include a fingerprint reader and privacy shutter Dual array microphones with smart noise-canceling technology |
| Product description: | Lenovo ThinkBook 16 G9 IPL - Copilot+ PC - 16" - Intel Core Ultra 5 - 325 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - |
| Product type: | Notebook - Copilot+ PC |
| Operating system: | Win 11 Pro - Dutch / English / French / German / Italian |
| Processor: | Intel Core Ultra 5 (Series 3) - 325 up to 4.5 GHz / 12 MB Cache |
| Neural processor unit (npu): | - up to 47 TOPS |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Graphics - up to 40 TOPS |
| Keyboard: | English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4, Gigabit Ethernet |
| Security: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Arctic grey |
| Dimensions (wxdxh): | 35.6 cm x 25.35 cm x 1.75 cm |
| Weight: | 1.7 kg |
| Localisation: | Language: English, French, German, Dutch / region: Netherlands |
| Manufacturer selling program: | Lenovo TopSeller |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Manufacturer warranty: | Base warranty - 1 year - pick-up and return Base warranty - battery - |
| Bundled services: | 2 Years Lenovo Depot Support, CO2 Offset 0.5 ton (2nd Gen) |
Aprašymas
The Lenovo ThinkBook 16 G9 IPL is a powerful notebook designed for productivity and versatility. Featuring a 16-inch LED display with a resolution of 1920 x 1200, users can enjoy clear and vivid visuals, complemented by an anti-glare screen for a comfortable experience. With an 8-core Intel Core Ultra 5 processor, 16 GB DDR5 RAM, and a 512 GB SSD, this laptop ensures smooth multitasking and fast performance for both work and entertainment. The modern design includes backlit keys for easy typing in low-light conditions, while the spill-resistant keyboard enhances durability. The device supports robust connectivity options, including Thunderbolt 4, HDMI, and multiple USB ports, ensuring integration with other devices and accessories.
Funkcijos
16-inch WUXGA display for visual clarity
8-core Intel Core Ultra 5 processor for performance
512 GB SSD provides storage and fast data access
Security features include a fingerprint reader and privacy shutter
Dual array microphones with smart noise-canceling technology