LENOVO TAB3 A7-10F 7"IPS/1GB/8GB/A5.0/BL
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): ZA0R0033SE
Prekės kodas (MPN): ZA0R0033SE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 99,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Mobile operating system provided: | Android |
| Display resolution, pixels: | 1024 x 600 |
| Total storage capacity: | 8 |
| Display diagonal, ": | 7 |
| Processor clock speed, ghz: | 1.30 |
| Battery performance, mah: | 3450 |
| Mobile broadband: | No |
| Operating system version: | 5.0 |
| Processor manufacturer: | MediaTek |
| Connections: | Audio jack |
| Connections: | Micro USB 2.0 |
| Internal memory: | 1 |
| Processor number of cores: | 4 |
| Bluetooth version: | 4.0 |
| Rear camera resolution, mp: | 2 |
| Processor model: | Mediatek MT8127 (1.30GHz, QC) |
| Wlan type: | 802.11 b/g/n |
| Graphic adapter: | Mali-450 MP4 |
| Number of battery cells, pcs: | 1 |
| Operating system provided: | Lollipop 5.0 |
| Bluetooth: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Front camera, mp: | 2 MP |
| Display: | 7.0" WSVGA IPS Multi Touch (1024x600) |
| Sim card support: | No |
| Colour of product: | Black |
| Colour of product: | Blue |
| Gps receiver: | Yes |
| Battery runtime (max): | 10 h |
| Android enterprise recommended: | No |
| Knox mobile enrollment support: | No |
| Zero-touch enrollment support: | No |
| Mobile operating system provided: | Android |
| Display resolution, pixels: | 1024 x 600 |
| Total storage capacity: | 8 |
| Display diagonal, ": | 7 |
| Processor clock speed, ghz: | 1.30 |
| Battery performance, mah: | 3450 |
| Mobile broadband: | No |
| Operating system version: | 5.0 |
| Processor manufacturer: | MediaTek |
| Connections: | Audio jack |
| Connections: | Micro USB 2.0 |
| Internal memory: | 1 |
| Processor number of cores: | 4 |
| Bluetooth version: | 4.0 |
| Rear camera resolution, mp: | 2 |
| Processor model: | Mediatek MT8127 (1.30GHz, QC) |
| Wlan type: | 802.11 b/g/n |
| Graphic adapter: | Mali-450 MP4 |
| Number of battery cells, pcs: | 1 |
| Operating system provided: | Lollipop 5.0 |
| Bluetooth: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Front camera, mp: | 2 MP |
| Display: | 7.0" WSVGA IPS Multi Touch (1024x600) |
| Sim card support: | No |
| Colour of product: | Black |
| Colour of product: | Blue |
| Gps receiver: | Yes |
| Battery runtime (max): | 10 h |
| Android enterprise recommended: | No |
| Knox mobile enrollment support: | No |
| Zero-touch enrollment support: | No |