Lenovo Tab Wi-Fi (w/o power adapter) | ZAEH0167SE | 10.1 " | Luna Grey | IPS | 1920 x 1200 pixels | MediaTek | Helio G85 | 4 GB | Soldered LPDDR4x | 64 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear cam
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 270 vnt. 2026-09-11 - / 270 vnt. | 258,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.65 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 494 pc(s) |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Internal memory: | 4 GB |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Operating system version: | 14 (Android 15 & 16 upgrades and 4 years security updates) |
| Processor model: | Helio G85 |
| Power adapter: | Not included |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Display technology: | IPS |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | ZAEH0167SE |
| Producer product family: | Tab Wi-Fi (w/o power adapter) |
| Processor family: | MediaTek |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 64 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| 5G: | No |
| Touch technology: | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 10.1 " |
| Rear camera: | Yes |
| Accessories included: | USB-A to USB-C cable, Manual |
| Battery technology: | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.65 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 494 pc(s) |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Internal memory: | 4 GB |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Operating system version: | 14 (Android 15 & 16 upgrades and 4 years security updates) |
| Processor model: | Helio G85 |
| Power adapter: | Not included |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Display technology: | IPS |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | ZAEH0167SE |
| Producer product family: | Tab Wi-Fi (w/o power adapter) |
| Processor family: | MediaTek |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 64 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| 5G: | No |
| Touch technology: | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 10.1 " |
| Rear camera: | Yes |
| Accessories included: | USB-A to USB-C cable, Manual |
| Battery technology: | Lithium Ion (Li-Ion) |