Lenovo Tab Plus Wi-Fi (w/o power adapter) | ZADX0091SE | 11.5 " | Luna Grey | IPS | 2000 x 1200 pixels | MediaTek | MediaTek Helio G99 | 8 GB | Soldered LPDDR4x | 128 GB | Wi-Fi | Front camera |
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 275,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 278 mm |
| Gross height (mm): | 47 mm |
| Gross weight: | 0.85 kg |
| Gross width (mm): | 184 mm |
| Net weight: | 0.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.002404144 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1176 pc(s) |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 2000 x 1200 pixels |
| Internal memory: | 8 GB |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Operating system version: | 14 |
| Processor model: | MediaTek Helio G99 |
| Compatible memory cards: | microSD |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | ZADX0091SE |
| Producer product family: | Tab Plus Wi-Fi (w/o power adapter) |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Touch technology: | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 11.5 " |
| Rear camera: | Yes |
| Power adapter: | Not included |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Battery capacity: | 8600 mAh |
| Accessories included: | USB-A to USB-C cable, Manual |
| Display technology: | IPS |
| Processor family: | MediaTek |
| Battery technology: | Lithium Ion (Li-Ion) |
| 5G: | No |
| Gross depth (mm): | 278 mm |
| Gross height (mm): | 47 mm |
| Gross weight: | 0.85 kg |
| Gross width (mm): | 184 mm |
| Net weight: | 0.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.002404144 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1176 pc(s) |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 2000 x 1200 pixels |
| Internal memory: | 8 GB |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Operating system version: | 14 |
| Processor model: | MediaTek Helio G99 |
| Compatible memory cards: | microSD |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | ZADX0091SE |
| Producer product family: | Tab Plus Wi-Fi (w/o power adapter) |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Touch technology: | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 11.5 " |
| Rear camera: | Yes |
| Power adapter: | Not included |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Battery capacity: | 8600 mAh |
| Accessories included: | USB-A to USB-C cable, Manual |
| Display technology: | IPS |
| Processor family: | MediaTek |
| Battery technology: | Lithium Ion (Li-Ion) |
| 5G: | No |