Lenovo Tab Plus 12.1 2.5K Touch MediaTek Dimensity 6400/8GB/128GB/ARM Mali-G57/Android 15/Cloud Grey/2Y Warranty | Lenovo Idea Tab Plus (w/o power adapter) | ZAG70938SE | 12.1 " | Cloud Grey | 25
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): ZAG70938SE
Prekės kodas (MPN): ZAG70938SE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. | 305,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 278.80 mm |
| Gross height (mm): | 6.29 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 181.05 mm |
| Net weight: | 0.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 2560x1600 pixels |
| Internal memory: | 8 GB |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Operating system version: | 15 |
| Processor model: | MediaTek Dimensity 6400 |
| Power adapter: | Not included |
| Compatible memory cards: | microSD |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Cloud Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | ZAG70938SE |
| Producer product family: | Idea Tab Plus (w/o power adapter) |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Touch technology: | 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 12.1 " |
| Rear camera: | Yes |
| Accessories included: | Lenovo Pen, USB-A to USB-C cable, manual |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Battery capacity: | 10200 mAh |
| Battery technology: | Lithium Ion (Li-Ion) |
| 5G: | No |
| Gross depth (mm): | 278.80 mm |
| Gross height (mm): | 6.29 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 181.05 mm |
| Net weight: | 0.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 2560x1600 pixels |
| Internal memory: | 8 GB |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Operating system version: | 15 |
| Processor model: | MediaTek Dimensity 6400 |
| Power adapter: | Not included |
| Compatible memory cards: | microSD |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Cloud Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | ZAG70938SE |
| Producer product family: | Idea Tab Plus (w/o power adapter) |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Touch technology: | 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 12.1 " |
| Rear camera: | Yes |
| Accessories included: | Lenovo Pen, USB-A to USB-C cable, manual |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Battery capacity: | 10200 mAh |
| Battery technology: | Lithium Ion (Li-Ion) |
| 5G: | No |