Lenovo Tab Pen Plus
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): ZG38C05190
Prekės kodas (MPN): ZG38C05190
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d.>200 vnt. 2026-06-22 >50 / 200 vnt. | 53,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.31 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.29 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 26.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1067 pc(s) |
| Other features: | Wireless Type: Bluetooth |
| Producer product name: | Tab Pen Plus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.31 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.29 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 26.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Lenovo |
| Palette Qty: | 1067 pc(s) |
| Other features: | Wireless Type: Bluetooth |
| Producer product name: | Tab Pen Plus |
| Warranty: | 24 month(s) |