Lenovo Tab One 8.7 HD Touch MediaTek Helio G85/4GB/64GB/Arm Mali-G52 MC2/Android 14/Luna Grey/4G LTE/2Y Warranty | Lenovo
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): ZAF10165SE
Prekės kodas (MPN): ZAF10165SE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 258,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 258.00 mm |
| Gross height (mm): | 74.00 mm |
| Gross weight: | 0.54 kg |
| Gross width (mm): | 191.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 258.00 mm |
| Gross height (mm): | 74.00 mm |
| Gross weight: | 0.54 kg |
| Gross width (mm): | 191.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Warranty: | 24 month(s) |