Lenovo Tab One 8.7 HD Touch MediaTek Helio G85/4GB/64GB/Arm Mali-G52/Android 14/Grey/2Y Warranty | Lenovo Tab (without power adapter) | Tab One | 11 " | Luna Grey | IPS | 1340x800 pixels | MediaT
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): ZAF00254SE
Prekės kodas (MPN): ZAF00254SE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 27 vnt. 1-5 d.d. 27 / - vnt. | 129,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 211.00 mm |
| Gross height (mm): | 9.00 mm |
| Gross weight: | 0.54 kg |
| Gross width (mm): | 125.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Front camera resolution (numeric): | 2 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 1340x800 pixels |
| Internal memory: | 4 GB |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Operating system version: | 14 or Later |
| Processor model: | Helio G85 |
| Power adapter: | Not included |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
| Accessories included: | Clear Case, USB-A to USB-C cable, Manual |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Display technology: | IPS |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | ZAF00254SE |
| Producer product family: | Tab One Wi-Fi (w/o power adapter) |
| Processor family: | MediaTek |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 64 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| 5G: | No |
| Touch technology: | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 11 " |
| Rear camera: | Yes |
| Palette Qty: | 1852 pc(s) |
| Battery technology: | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Gross depth (mm): | 211.00 mm |
| Gross height (mm): | 9.00 mm |
| Gross weight: | 0.54 kg |
| Gross width (mm): | 125.00 mm |
| Net weight: | 0.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Front camera resolution (numeric): | 2 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 1340x800 pixels |
| Internal memory: | 4 GB |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Operating system version: | 14 or Later |
| Processor model: | Helio G85 |
| Power adapter: | Not included |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
| Accessories included: | Clear Case, USB-A to USB-C cable, Manual |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Display technology: | IPS |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | ZAF00254SE |
| Producer product family: | Tab One Wi-Fi (w/o power adapter) |
| Processor family: | MediaTek |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 64 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| 5G: | No |
| Touch technology: | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 11 " |
| Rear camera: | Yes |
| Palette Qty: | 1852 pc(s) |
| Battery technology: | Lithium Ion (Li-Ion) |