LENOVO T14S G6 R7-350/14WUXGA/32GB/1TB/W11P/3P/SWE
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 21TB0032MX
Prekės kodas (MPN): 21TB0032MX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | 19 vnt. 1-3 d.d. 19 / - vnt. | 2604,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Internal memory: | 32 GB |
| Processor family: | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Thunderbolt 4 |
| Connections: | USB-A |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1200 |
| Graphic adapter: | AMD Radeon 880M |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Weight, g: | 1250 |
| Processor model: | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (Max. 5.00GHz, 16M, 8C) |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Internal memory type: | LPDDR5x |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Processor number of cores: | 8 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 313.6 x 219.4 x 11.43/16.4 (front/rear), 19.75 (maximum) |
| Battery capacity, wh: | 58 |
| Power supply, w: | 65 |
| Memory clock speed, mhz: | 7500 |
| Wlan type: | Wi-Fi 7 |
| Graphics adapter family: | AMD Radeon |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Processor clock speed, ghz: | 2.00 |
| Green certifications: | EPEAT Gold |
| Green certifications: | Energy Star 9.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | TCO 10.0 |
| Keyboard layout: | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Camera resolution: | 5 MP + IR |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| L3 cache, mb: | 16 |
| Usb-c charging power max, w: | 65 |
| Copilot+pc: | Yes |
| Touch sensitive screen: | No |
| Numeric keypad: | No |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Smart card reader: | N/A |
| Backlit keyboard: | Yes |
| Mobile broadband: | Yes |
| Docking: | Thunderbolt |
| Docking: | USB-C |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Glossy display: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Wi-fi: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Thunderbolt ports quantity: | 2 |
| Cable lock slot: | Yes |
| Npu: | Yes |
| Usb-c power delivery: | Yes |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Internal memory: | 32 GB |
| Processor family: | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Thunderbolt 4 |
| Connections: | USB-A |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1200 |
| Graphic adapter: | AMD Radeon 880M |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Weight, g: | 1250 |
| Processor model: | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (Max. 5.00GHz, 16M, 8C) |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Internal memory type: | LPDDR5x |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Processor number of cores: | 8 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 313.6 x 219.4 x 11.43/16.4 (front/rear), 19.75 (maximum) |
| Battery capacity, wh: | 58 |
| Power supply, w: | 65 |
| Memory clock speed, mhz: | 7500 |
| Wlan type: | Wi-Fi 7 |
| Graphics adapter family: | AMD Radeon |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Processor clock speed, ghz: | 2.00 |
| Green certifications: | EPEAT Gold |
| Green certifications: | Energy Star 9.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | TCO 10.0 |
| Keyboard layout: | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Camera resolution: | 5 MP + IR |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| L3 cache, mb: | 16 |
| Usb-c charging power max, w: | 65 |
| Copilot+pc: | Yes |
| Touch sensitive screen: | No |
| Numeric keypad: | No |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Smart card reader: | N/A |
| Backlit keyboard: | Yes |
| Mobile broadband: | Yes |
| Docking: | Thunderbolt |
| Docking: | USB-C |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Glossy display: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Wi-fi: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Thunderbolt ports quantity: | 2 |
| Cable lock slot: | Yes |
| Npu: | Yes |
| Usb-c power delivery: | Yes |