LENOVO Select Targus 16i Sport Backpack
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): GX41L44751
Prekės kodas (MPN): GX41L44751
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 29,45 € | |
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 10 vnt. 2026-06-22 9 / 10 vnt. |
31,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Targus - notebook carrying backpack |
| Product type: | Notebook carrying backpack |
| Colour: | Black |
| Product material: | Polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 32 cm x 17 cm x 48 cm |
| Weight: | 430 g |
| Notebook compatibility: | 16" |
| Features: | Water resistant, SafePort Sling Protection System |
| Carrying strap: | Hand grip, trolley strap, shoulder carrying straps |
| Checkpoint friendly: | Yes |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
LENOVO Select Targus 16inch Sport Backpack |
| Product description: | Targus - notebook carrying backpack |
| Product type: | Notebook carrying backpack |
| Colour: | Black |
| Product material: | Polyester |
| Dimensions (wxdxh): | 32 cm x 17 cm x 48 cm |
| Weight: | 430 g |
| Notebook compatibility: | 16" |
| Features: | Water resistant, SafePort Sling Protection System |
| Carrying strap: | Hand grip, trolley strap, shoulder carrying straps |
| Checkpoint friendly: | Yes |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
LENOVO Select Targus 16inch Sport Backpack