LENOVO SE50 I5-8365UE/8GB/128SSD/2XRJ45/6XCOM/DIO/CAN BUS/WLAN/WIN11 IOT/3OS
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 11RJ00A4MT
Prekės kodas (MPN): 11RJ00A4MT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1388,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 IoT Enterprise |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | Serial (RS-232) |
| Connections: | USB-A |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor number of cores: | 4 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Total storage capacity: | 128 GB SSD |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Processor clock speed, ghz: | 1.60 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Memory slots (available): | 1 |
| Processor model: | Intel Core i5-8365UE (Max. 4.10GHz, 6M, 4C) |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Dimensions w x d x h, mm: | 179 x 182.9 x 72 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Weight, g: | 2985 |
| Memory clock speed, mhz: | 2400 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Bluetooth version: | 4.2 |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Intel smart cache, mb: | 6 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.10 |
| Memory slots: | 2 |
| Displayports quantity: | 1 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Raid controller: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Optical drive: | No |
| Pci express x16: | N/A |
| Pci express x1: | N/A |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Bluetooth: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Trusted platform module (tpm): | Discrete |
| Operating system provided: | Windows 11 IoT Enterprise |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | Serial (RS-232) |
| Connections: | USB-A |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Processor number of cores: | 4 |
| Internal memory: | 8 GB |
| Total storage capacity: | 128 GB SSD |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Processor clock speed, ghz: | 1.60 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Memory slots (available): | 1 |
| Processor model: | Intel Core i5-8365UE (Max. 4.10GHz, 6M, 4C) |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Dimensions w x d x h, mm: | 179 x 182.9 x 72 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Weight, g: | 2985 |
| Memory clock speed, mhz: | 2400 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Bluetooth version: | 4.2 |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Intel smart cache, mb: | 6 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.10 |
| Memory slots: | 2 |
| Displayports quantity: | 1 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Raid controller: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Optical drive: | No |
| Pci express x16: | N/A |
| Pci express x1: | N/A |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Bluetooth: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Trusted platform module (tpm): | Discrete |