LENOVO SE10 ATOM X6425RE/8GB/256SSSD/2XRJ45/WLAN/2XCOM/FANLESS/WIN10 IOT/3OS
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 12NH0002MT
Prekės kodas (MPN): 12NH0002MT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 658,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 10 IoT Enterprise |
| Internal memory: | 8 GB |
| Processor family: | Intel Atom |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Memory slots (available): | 1 |
| Processor model: | Intel Atom x6425RE (4C / 4T, 1.9GHz, 1.5MB) |
| Power supply, w: | 65 |
| Pci express x16: | N/A |
| Pci express x1: | N/A |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Dimensions w x d x h, mm: | 179 x 135 x 34.5 |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Weight, g: | 1500 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Memory slots: | 2 |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Displayports quantity: | 1 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Connections: | Serial (RS-232) |
| Processor number of cores: | 4 |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Wlan type: | Mediatek Wi-Fi 6 MT7921, 11ax 2x2 |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Raid controller: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Intel hyperthreading: | NO |
| Wi-fi: | Yes |
| Trusted platform module (tpm): | Discrete |
| Operating system language: | English |
| Operating system language: | Norwegian |
| Operating system language: | Swedish |
| Operating system language: | Finnish |
| Operating system language: | Danish |
| Integrated memory card reader: | No |
| Operating system provided: | Windows 10 IoT Enterprise |
| Internal memory: | 8 GB |
| Processor family: | Intel Atom |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Memory slots (available): | 1 |
| Processor model: | Intel Atom x6425RE (4C / 4T, 1.9GHz, 1.5MB) |
| Power supply, w: | 65 |
| Pci express x16: | N/A |
| Pci express x1: | N/A |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Dimensions w x d x h, mm: | 179 x 135 x 34.5 |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Weight, g: | 1500 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Memory slots: | 2 |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Displayports quantity: | 1 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Connections: | Serial (RS-232) |
| Processor number of cores: | 4 |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Wlan type: | Mediatek Wi-Fi 6 MT7921, 11ax 2x2 |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Raid controller: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Intel hyperthreading: | NO |
| Wi-fi: | Yes |
| Trusted platform module (tpm): | Discrete |
| Operating system language: | English |
| Operating system language: | Norwegian |
| Operating system language: | Swedish |
| Operating system language: | Finnish |
| Operating system language: | Danish |
| Integrated memory card reader: | No |