LENOVO Professional Wrls Keyboard (EN)
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 4Y41K04068
Prekės kodas (MPN): 4Y41K04068
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 75,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo Professional - keyboard - QWERTY - US English - grey |
| Device type: | Keyboard |
| Interface: | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Wireless receiver: | USB wireless receiver |
| Localization and layout: | QWERTY US English |
| Keys qty: | 104 |
| Hot keys function: | P1 to P4 hot keys |
| Keys style: | Chiclet |
| Numeric keypad: | Yes |
| Key switch type: | Scissor-Key |
| Colour: | Grey |
| Dimensions (wxdxh): | 43.74 cm x 12.88 cm x 1.48 cm |
| Weight: | 586 g |
| Package type: | Brown box |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas This stylish and elegant full-size keyboard and mouse set offers outstanding quality in an advanced wireless solution. The slim, 3-zone keyboard with numeric keypad features silent, responsive keys for an optimal typing experience. Dedicated one-touch multimedia keys give you quick access to the commands you use most. The full-size ergonomic mouse offers comfort and convenience for everyday use. Get the job done fast with the precision of a 1,600 dpi laser sensor and a 4-way scroll wheel. Connect compatible Lenovo devices with just 1 nano receiver. Funkcijos Say goodbye to cables: reliable wireless connection with multiple pairing protocols 2-in-1 convenience: plug in and use a wireless micro-receiver that can be easily connected to keyboard and mouse 3-zone layout, full dimensions Low-profile, island keys Dedicated multimedia control for one-touch access to your functions Adjustable tilt arm Splash-proof design Efficient laser sensor for precise tracking Ambidextrous five-button design for left- and right-handed comfort 4-way scrolling on spreadsheets and documents |
| Product description: | Lenovo Professional - keyboard - QWERTY - US English - grey |
| Device type: | Keyboard |
| Interface: | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Wireless receiver: | USB wireless receiver |
| Localization and layout: | QWERTY US English |
| Keys qty: | 104 |
| Hot keys function: | P1 to P4 hot keys |
| Keys style: | Chiclet |
| Numeric keypad: | Yes |
| Key switch type: | Scissor-Key |
| Colour: | Grey |
| Dimensions (wxdxh): | 43.74 cm x 12.88 cm x 1.48 cm |
| Weight: | 586 g |
| Package type: | Brown box |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
This stylish and elegant full-size keyboard and mouse set offers outstanding quality in an advanced wireless solution. The slim, 3-zone keyboard with numeric keypad features silent, responsive keys for an optimal typing experience. Dedicated one-touch multimedia keys give you quick access to the commands you use most. The full-size ergonomic mouse offers comfort and convenience for everyday use. Get the job done fast with the precision of a 1,600 dpi laser sensor and a 4-way scroll wheel. Connect compatible Lenovo devices with just 1 nano receiver.
Funkcijos
Say goodbye to cables: reliable wireless connection with multiple pairing protocols
2-in-1 convenience: plug in and use a wireless micro-receiver that can be easily connected to keyboard and mouse
3-zone layout, full dimensions
Low-profile, island keys
Dedicated multimedia control for one-touch access to your functions
Adjustable tilt arm
Splash-proof design
Efficient laser sensor for precise tracking
Ambidextrous five-button design for left- and right-handed comfort
4-way scrolling on spreadsheets and documents