LENOVO Portable Aluminum Laptop Stand
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): GXF0X02618
Prekės kodas (MPN): GXF0X02618
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 31,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Lenovo Portable - notebook stand |
| Product type: | Notebook stand |
| Product material: | Aluminium, silicone |
| Dimensions (wxdxh): | 27.012 cm x 26 cm x 1.78 cm |
| Weight: | 516.5 g |
| Display screen size compatibilit: | 15" |
| Features: | Tilt adjustment, rubber feet, built-in foldable stand |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas We all know our bodies weren't designed to be stationary in front of computers all day. The Lenovo Portable Metal Laptop Stand is an accessory that reduces aches and pains by positioning your laptop at an ergonomic, 18-degree angle. The sturdy aluminum and silicone frame folds flat when not in use for easy storage, and features ventilation holes that increase airflow and prevent your laptop from overheating. |
| Product description: | Lenovo Portable - notebook stand |
| Product type: | Notebook stand |
| Product material: | Aluminium, silicone |
| Dimensions (wxdxh): | 27.012 cm x 26 cm x 1.78 cm |
| Weight: | 516.5 g |
| Display screen size compatibilit: | 15" |
| Features: | Tilt adjustment, rubber feet, built-in foldable stand |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
We all know our bodies weren't designed to be stationary in front of computers all day. The Lenovo Portable Metal Laptop Stand is an accessory that reduces aches and pains by positioning your laptop at an ergonomic, 18-degree angle. The sturdy aluminum and silicone frame folds flat when not in use for easy storage, and features ventilation holes that increase airflow and prevent your laptop from overheating.