LENOVO P8 7945WX(12C)/64GB/1TB/NO-GFX/1000W/W11P/3P
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 30HH0011MT
Prekės kodas (MPN): 30HH0011MT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 5271,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Processor family: | AMD Ryzen Threadripper PRO |
| Processor model: | AMD Ryzen Threadripper PRO 7945WX (5.30 GHz, 12M, 12C) |
| Processor clock speed, ghz: | 4.70 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor number of cores: | 12 |
| Motherboard chipset: | AMD WRX90 |
| Internal memory: | 64 GB |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 4800 |
| Memory slots (available): | 4 |
| Memory slots: | 8 |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Maximum internal memory, gb: | 1 TB |
| Raid levels: | 0/1/10/5 |
| Power supply, w: | 1000 |
| Pci express x8: | 3 |
| Pci express x16: | 4 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 175 x 508 x 434.4 |
| Weight, kg: | 22.7 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Usb-c (usb 3.2) porttien määrä: | 3 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 5 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | EPEAT Gold |
| Green certifications: | TCO 9.0 |
| Green certifications: | GREENGUARD |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Raid controller: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Bluetooth: | No |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Optical drive: | No |
| Processor family: | AMD Ryzen Threadripper PRO |
| Processor model: | AMD Ryzen Threadripper PRO 7945WX (5.30 GHz, 12M, 12C) |
| Processor clock speed, ghz: | 4.70 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor number of cores: | 12 |
| Motherboard chipset: | AMD WRX90 |
| Internal memory: | 64 GB |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 4800 |
| Memory slots (available): | 4 |
| Memory slots: | 8 |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Maximum internal memory, gb: | 1 TB |
| Raid levels: | 0/1/10/5 |
| Power supply, w: | 1000 |
| Pci express x8: | 3 |
| Pci express x16: | 4 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 175 x 508 x 434.4 |
| Weight, kg: | 22.7 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Usb-c (usb 3.2) porttien määrä: | 3 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 5 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | EPEAT Gold |
| Green certifications: | TCO 9.0 |
| Green certifications: | GREENGUARD |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Raid controller: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Bluetooth: | No |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Optical drive: | No |