LENOVO P720 TWR XEON 4215(8C)/32GB/512SSD/NGFX/690W/10P
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 30BA00EYMT
Prekės kodas (MPN): 30BA00EYMT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 3179,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Internal memory: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | Intel Xeon |
| Processor number of cores: | 8 |
| Processor clock speed, ghz: | 2.50 |
| Processor model: | Intel Xeon Silver 4215 (Max. 3.50GHz, 11M, 8C) |
| Intel smart cache, mb: | 11 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel turbo boost, ghz: | 3.50 |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Motherboard chipset: | Intel C621 |
| Power supply, w: | 690 |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Optical drive: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Raid controller: | Yes |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Maximum internal memory, gb: | 768 |
| Memory slots (available): | 16 |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Memory slots: | 18 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Memory clock speed, mhz: | 2933 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Bluetooth: | No |
| Graphic adapter: | Ei näytönohjainta |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Internal memory: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | Intel Xeon |
| Processor number of cores: | 8 |
| Processor clock speed, ghz: | 2.50 |
| Processor model: | Intel Xeon Silver 4215 (Max. 3.50GHz, 11M, 8C) |
| Intel smart cache, mb: | 11 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel turbo boost, ghz: | 3.50 |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Motherboard chipset: | Intel C621 |
| Power supply, w: | 690 |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Optical drive: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Raid controller: | Yes |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Maximum internal memory, gb: | 768 |
| Memory slots (available): | 16 |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Memory slots: | 18 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Memory clock speed, mhz: | 2933 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Bluetooth: | No |
| Graphic adapter: | Ei näytönohjainta |
| Pci express x16/4x: | N/A |