LENOVO P720 TWR 4114/16GB(2X8)/512SSD SATA/NGFX/10P
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 30BA001EMT
Prekės kodas (MPN): 30BA001EMT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 3492,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Motherboard chipset: | Intel C621 |
| Optical drive: | DVD+/-RW |
| Memory slots (available): | 10 |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Raid controller: | Yes |
| Pci express x8: | 1 |
| Pci express x16: | 3 |
| Pci express x4: | 1 |
| Pci: | 1 |
| Processor model: | Intel Xeon Silver 4114 (Max. 3.00 GHz, 13.75MB, 10C) |
| Solid state disk drive type: | SATA 2.5 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel vpro: | Yes |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Weight, kg: | 23.7 |
| Memory clock speed, mhz: | 2666 |
| Height, mm: | 446 |
| Width, mm: | 175 |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Depth, mm: | 485 |
| Memory slots: | 12 |
| Intel turbo boost, ghz: | 3.00 GHz |
| Hardware m.2 bays: | 2 |
| Raid levels: | 0/1/5/10 |
| Power supply, w: | 900 |
| Internal memory: | 16 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | Intel Xeon Silver |
| Processor clock speed, ghz: | 2.20 |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Processor number of cores: | 10 |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | USB-A (USB 3.1) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB 2.0 |
| Connections: | PS/2 |
| Gigabit ethernet ports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 3.1) ports quantity: | 8 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Ps/2 ports quantity: | 2 |
| Graphic adapter: | Ei näytönohjainta |
| Maximum internal memory, gb: | 384 GB |
| Motherboard chipset: | Intel C621 |
| Optical drive: | DVD+/-RW |
| Memory slots (available): | 10 |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Raid controller: | Yes |
| Pci express x8: | 1 |
| Pci express x16: | 3 |
| Pci express x4: | 1 |
| Pci: | 1 |
| Processor model: | Intel Xeon Silver 4114 (Max. 3.00 GHz, 13.75MB, 10C) |
| Solid state disk drive type: | SATA 2.5 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel vpro: | Yes |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Weight, kg: | 23.7 |
| Memory clock speed, mhz: | 2666 |
| Height, mm: | 446 |
| Width, mm: | 175 |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Depth, mm: | 485 |
| Memory slots: | 12 |
| Intel turbo boost, ghz: | 3.00 GHz |
| Hardware m.2 bays: | 2 |
| Raid levels: | 0/1/5/10 |
| Power supply, w: | 900 |
| Internal memory: | 16 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | Intel Xeon Silver |
| Processor clock speed, ghz: | 2.20 |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Processor number of cores: | 10 |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | USB-A (USB 3.1) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB 2.0 |
| Connections: | PS/2 |
| Gigabit ethernet ports quantity: | 2 |
| Usb-a (usb 3.1) ports quantity: | 8 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Ps/2 ports quantity: | 2 |
| Graphic adapter: | Ei näytönohjainta |
| Maximum internal memory, gb: | 384 GB |