LENOVO P620 TW WRX80 1000W 92, TR PRO 5945WX 4.1G 12C 24T, 4×16GB DDR4 3200 RDIMM, 1TB M.2 2280 NVME4X4 TLC OP, WINDOWS 11 PRO, 3Y PR
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 30E000G3MT
Prekės kodas (MPN): 30E000G3MT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 4517,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Internal memory: | 64 GB |
| Processor family: | AMD Ryzen |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Graphic adapter: | No Graphics |
| Processor number of cores: | 32 |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | PS/2 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Maximum internal memory, gb: | 1 TB |
| Optical drive: | No |
| Motherboard chipset: | AMD WRX80 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Memory slots (available): | 8 |
| Raid controller: | Yes |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Processor clock speed, ghz: | 3.60 |
| Processor model: | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Power supply, w: | 1000 |
| Pci express x16: | 4 |
| Pci express x1: | N/A |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Weight, g: | 24000 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 165 x 460 x 446 |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Bluetooth: | No |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 6 |
| Usb-c (usb 3.2) porttien määrä: | 2 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Wi-fi: | No |
| Pci express x8: | 2 |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Internal memory: | 64 GB |
| Processor family: | AMD Ryzen |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Graphic adapter: | No Graphics |
| Processor number of cores: | 32 |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | PS/2 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Maximum internal memory, gb: | 1 TB |
| Optical drive: | No |
| Motherboard chipset: | AMD WRX80 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Memory slots (available): | 8 |
| Raid controller: | Yes |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Processor clock speed, ghz: | 3.60 |
| Processor model: | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Power supply, w: | 1000 |
| Pci express x16: | 4 |
| Pci express x1: | N/A |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Weight, g: | 24000 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 165 x 460 x 446 |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Bluetooth: | No |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 6 |
| Usb-c (usb 3.2) porttien määrä: | 2 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Wi-fi: | No |
| Pci express x8: | 2 |