LENOVO P620 3945WX(12C)/32GB/512SSD/NGFX/1000W/10P
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 30E0001MMT
Prekės kodas (MPN): 30E0001MMT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 3237,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | PS/2 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Keyboard layout: | English |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Processor number of cores: | 12 |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Internal memory: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | AMD RYZEN |
| Graphic adapter: | Ei näytönohjainta |
| Motherboard chipset: | AMD WRX80 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Power supply, w: | 1000 |
| Optical drive: | Yes |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor model: | AMD Ryzen Threadripper PRO 3945WX |
| Processor clock speed, ghz: | 4.00 |
| Raid controller: | Yes |
| Maximum internal memory, gb: | 512 GB |
| Memory slots: | 8 |
| Memory slots (available): | 6 |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | PS/2 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Pci express x16: | 4 |
| Weight, g: | 24000 |
| Pci express x1: | N/A |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Pci express x8: | 2 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | PS/2 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Keyboard layout: | English |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Processor number of cores: | 12 |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Internal memory: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Processor family: | AMD RYZEN |
| Graphic adapter: | Ei näytönohjainta |
| Motherboard chipset: | AMD WRX80 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Power supply, w: | 1000 |
| Optical drive: | Yes |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Processor model: | AMD Ryzen Threadripper PRO 3945WX |
| Processor clock speed, ghz: | 4.00 |
| Raid controller: | Yes |
| Maximum internal memory, gb: | 512 GB |
| Memory slots: | 8 |
| Memory slots (available): | 6 |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | PS/2 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Pci express x16: | 4 |
| Weight, g: | 24000 |
| Pci express x1: | N/A |
| Pci express x16/4x: | N/A |
| Pci express x8: | 2 |
| Processor manufacturer: | AMD |