LENOVO P520C W2225(4C)/16GB/512SSD/NGFX/500W/10P
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 30BX007NMT
Prekės kodas (MPN): 30BX007NMT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 2228,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Processor family: | Intel Xeon |
| Processor model: | Intel Xeon W-2225 (Max. 4.60 GHz, 8.25 M, 4C) |
| Processor number of cores: | 4 |
| Processor clock speed, ghz: | 4.10 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Intel smart cache, mb: | 8.25 |
| Motherboard chipset: | Intel C422 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed, mhz: | 2933 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Raid controller: | Yes |
| Optical drive: | Yes |
| Power supply, w: | 500 |
| Graphic adapter: | Ei näytönohjainta |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | PS/2 |
| Maximum internal memory, gb: | 256 GB |
| Memory slots (available): | 2 |
| Memory slots: | 4 |
| Pci express x4: | 1 |
| Pci express x16: | 2 |
| Pci express x8: | 1 |
| Weight, g: | 14500 |
| System bus: | 8 GT/s |
| Height, mm: | 376 |
| Width, mm: | 175 |
| Depth, mm: | 426 |
| Number of hard drives installed: | 1 |
| Operating system provided: | Windows 10 Pro |
| Processor family: | Intel Xeon |
| Processor model: | Intel Xeon W-2225 (Max. 4.60 GHz, 8.25 M, 4C) |
| Processor number of cores: | 4 |
| Processor clock speed, ghz: | 4.10 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Intel vpro: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Intel smart cache, mb: | 8.25 |
| Motherboard chipset: | Intel C422 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Memory clock speed, mhz: | 2933 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Raid controller: | Yes |
| Optical drive: | Yes |
| Power supply, w: | 500 |
| Graphic adapter: | Ei näytönohjainta |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Wireles lan (wlan): | No |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | PS/2 |
| Maximum internal memory, gb: | 256 GB |
| Memory slots (available): | 2 |
| Memory slots: | 4 |
| Pci express x4: | 1 |
| Pci express x16: | 2 |
| Pci express x8: | 1 |
| Weight, g: | 14500 |
| System bus: | 8 GT/s |
| Height, mm: | 376 |
| Width, mm: | 175 |
| Depth, mm: | 426 |
| Number of hard drives installed: | 1 |