LENOVO NEO 50A G5 I5-13420H/23.8FHDT/16GB/512SSD/W11P/3OS
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 12SD003DMX
Prekės kodas (MPN): 12SD003DMX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | 2 vnt. 1-3 d.d. 2 / - vnt. | 1436,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Megapixel, mp: | 5 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wlan type: | Intel Wi-Fi 6 AX201 11ax |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Memory slots (available): | 1 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Dimensions w x d x h, mm: | 540 x 192 x 431 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Processor number of cores: | 8 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Weight, g: | 6000 |
| Memory clock speed, mhz: | 5200 |
| Memory slots: | 2 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 1 |
| Green certifications: | EPEAT Silver |
| Processor model: | Intel Core i5-13420H (Max. 4.60GHz, 12M, 8C) |
| Power supply, w: | 135 |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | GREENGUARD |
| Green certifications: | REACH |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | WEEE |
| Display diagonal, ": | 23.8 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Raid controller: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Optical drive: | No |
| Built-in speakers: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Glossy display: | No |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Megapixel, mp: | 5 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wlan type: | Intel Wi-Fi 6 AX201 11ax |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Intel smart cache, mb: | 12 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.60 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Connections: | USB-C (Gen2) |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Connections: | USB-A (USB 3.x) |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Motherboard chipset: | Intel SoC platform |
| Memory slots (available): | 1 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Dimensions w x d x h, mm: | 540 x 192 x 431 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Processor number of cores: | 8 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Weight, g: | 6000 |
| Memory clock speed, mhz: | 5200 |
| Memory slots: | 2 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 1 |
| Green certifications: | EPEAT Silver |
| Processor model: | Intel Core i5-13420H (Max. 4.60GHz, 12M, 8C) |
| Power supply, w: | 135 |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | GREENGUARD |
| Green certifications: | REACH |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | WEEE |
| Display diagonal, ": | 23.8 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Raid controller: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Optical drive: | No |
| Built-in speakers: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Glossy display: | No |