Lenovo Monitor ThinkVision P27QD-40 P27QD40 (64B3GAR2EU)
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 66E4UAC1WL
Prekės kodas (MPN): 66E4UAC1WL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 195,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/66E4UAC1WL_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/66E4UAC1WL_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/66E4UAC1WL_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/66E4UAC1WL_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/66E4UAC1WL_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Backlighttype: | W-LED |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 250 cd/m² |
| Responsetime: | 14 ms |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Flat |
| Supportedgraphicsresolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 3000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 60 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Responsetimefast: | 6 ms |
| Pixelpitch: | 0.1793 x 0.1793 mm |
| Pixeldensity: | 141 ppi |
| Viewablesizehorizontal: | 34.4 cm |
| Viewablesizevertical: | 19.4 cm |
| Colourdepth: | 8 bit |
| Colourgamutstandard: | NTSC |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Builtinspeakers: | No |
| Builtinmicrophone: | No |
| Builtincamera: | No |
| Productcolour: | Black, Grey |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Hdmi: | No |
| Ethernetlan: | No |
| Vesamounting: | Yes |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 1 cm |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | C |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 8 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 8 W |
| Powerconsumptionmax: | 9.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.3 W |
| Powersupplytype: | External |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 360 mm |
| Depthwithstand: | 108.4 mm |
| Heightwithstand: | 235.5 mm |
| Weightwithstand: | 860 g |
| Packagewidth: | 279.9 mm |
| Packagedepth: | 407.9 mm |
| Packageheight: | 75.9 mm |
| Packageweight: | 1.7 kg |
| Cablesincluded: | USB Type-C to USB Type-C |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/66E4UAC1WL.pdf |