Lenovo Monitor T24mv-30 Black
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 63D7UAT3EU
Prekės kodas (MPN): 63D7UAT3EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | 354,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63D7UAT3EU_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63D7UAT3EU_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63D7UAT3EU_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63D7UAT3EU_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63D7UAT3EU_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Ledbacklight: | Yes |
| Backlighttype: | W-LED |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 250 cd/m² |
| Responsetime: | 6 ms |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1000:1 |
| Contrastratiodynamic: | 3000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 75 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Responsetimefast: | 4 ms |
| Pixelpitch: | 0.274 x 0.274 mm |
| Pixeldensity: | 93 ppi |
| Viewablesizehorizontal: | 52.7 cm |
| Viewablesizevertical: | 29.6 cm |
| Colourdepth: | 8 bit |
| Colourgamutstandard: | sRGB |
| Colourgamut: | 99% |
| Srgbcoveragetypical: | 99% |
| Nvidiagsync: | No |
| Amdfreesync: | No |
| Flickerfreetechnology: | Yes |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Numberofspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 10 W |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Megapixelapprox: | 5 MP |
| Builtinmicrophone: | Yes |
| Builtincamera: | Yes |
| Productcolour: | Black |
| Detachablestand: | Yes |
| Feetcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | Yes |
| Usbhubversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Usbtypeadownstreamportsquantit: | 4 |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Displayportsquantity: | 2 |
| Displayportoutquantity: | 1 |
| Displayportversion: | 1.4 |
| Audioinput: | Yes |
| Audiooutput: | Yes |
| Headphoneout: | Yes |
| Headphoneoutputs: | 1 |
| Headphoneconnectivity: | 3.5 mm |
| Ethernetlan: | Yes |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Adjustableheightmax: | 15.5 cm |
| Pivot: | Yes |
| Pivotangle: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Swivelanglerange: | -45 - 45° |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 23.5° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | E |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 16 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 24.5 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionmax: | 160 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.5 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 539.8 mm |
| Depthwithstand: | 199.7 mm |
| Heightwithstand: | 542.8 mm |
| Weightwithstand: | 6.5 kg |
| Widthwithoutstand: | 539.8 mm |
| Depthwithoutstand: | 53.9 mm |
| Heightwithoutstand: | 363.3 mm |
| Weightwithoutstand: | 4.5 kg |
| Packagewidth: | 590 mm |
| Packagedepth: | 178 mm |
| Packageheight: | 422 mm |
| Packageweight: | 8.6 kg |
| Packagetype: | Box |
| Cablesincluded: | AC, USB Type-C |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 24 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/63D7UAT3EU.pdf |