Lenovo Monitor S24i-30 S24i30 (63DEKAT3EU)
Gamintojas: LENOVO
Prekės kodas (MPN): 63DEKAT3EU
Prekės kodas (MPN): 63DEKAT3EU
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | - | 132,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63DEKAT3EU_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63DEKAT3EU_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63DEKAT3EU_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63DEKAT3EU_8.jpg |
| Productpicture8: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/LENOVO/63DEKAT3EU_9.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Displaydiagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Hdtype: | Full HD |
| Nativeaspectratio: | 16:9 |
| Displaytechnology: | LED |
| Paneltype: | IPS |
| Ledbacklight: | Yes |
| Backlighttype: | W-LED |
| Touchscreen: | No |
| Displaybrightnesstypical: | 250 cd/m² |
| Responsetime: | 6 ms |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Screenshape: | Flat |
| Contrastratiotypical: | 1300:1 |
| Contrastratiodynamic: | 3000000:1 |
| Maximumrefreshrate: | 100 Hz |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Responsetimefast: | 4 ms |
| Pixelpitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| Pixeldensity: | 93 ppi |
| Viewablesizehorizontal: | 52.7 cm |
| Viewablesizevertical: | 29.6 cm |
| Colourdepth: | 8 bit |
| Colourgamutstandard: | sRGB |
| Colourgamut: | 99% |
| Srgbcoveragetypical: | 99% |
| Lowbluelighttechnology: | Yes |
| Builtinspeakers: | No |
| Builtinmicrophone: | No |
| Builtincamera: | No |
| Productcolour: | Black |
| Detachablestand: | Yes |
| Feetcolour: | Black |
| Builtinusbhub: | No |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | No |
| Hdmi: | Yes |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 1.4 |
| Audiooutput: | Yes |
| Ethernetlan: | No |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100 mm |
| Cablelockslot: | Yes |
| Heightadjustment: | No |
| Tiltadjustment: | Yes |
| Tiltanglerange: | -5 - 22° |
| Onscreendisplayosd: | Yes |
| Energyefficiencyclasssdr: | E |
| Energyconsumptionsdrper1000hou: | 16 kWh |
| Powerconsumptiontypical: | 13.5 W |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Powerconsumptionmax: | 20.5 W |
| Powerconsumptionoff: | 0.5 W |
| Acinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Acinputfrequency: | 50/60 Hz |
| Powersupplytype: | Internal |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Widthwithstand: | 539.4 mm |
| Depthwithstand: | 183 mm |
| Heightwithstand: | 434 mm |
| Weightwithstand: | 3.8 kg |
| Widthwithoutstand: | 539.4 mm |
| Depthwithoutstand: | 43 mm |
| Heightwithoutstand: | 326.2 mm |
| Weightwithoutstand: | 3 kg |
| Packagewidth: | 592 mm |
| Packagedepth: | 110 mm |
| Packageheight: | 415 mm |
| Packageweight: | 5.7 kg |
| Cablesincluded: | AC, HDMI |
| Quickstartguide: | Yes |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/LENOVO/63DEKAT3EU.pdf |