LENOVO M90Q TINY G6 U7-265T/16GB/512SSD/W11P/3P
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 13AC0031MX
Prekės kodas (MPN): 13AC0031MX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 2004,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | USB-C |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor number of cores: | 20 |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Graphic adapter: | Intel Graphics |
| Maximum internal memory, gb: | 64 GB |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Processor model: | Intel Core Ultra 7 265T (Max. 5.30GHz, 30M, 20C) |
| Power supply, w: | 135 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 5600 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 179 x 182.9 x 36.5 |
| Weight, g: | 1340 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 6 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Intel smart cache, mb: | 30 |
| Intel turbo boost, ghz: | 5.30 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d / VT-rp |
| Displayports quantity: | 2 |
| Memory slots: | 2 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Wlan type: | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Motherboard chipset: | Intel Q870 |
| Number of performance-cores: | 8 |
| Number of efficient-cores: | 12 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Green certifications: | Energy Star 9.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | TCO 10.0 |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Raid controller: | No |
| Optical drive: | No |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Intel hyperthreading: | NO |
| Intel vpro: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory slots (available): | 1 |
| Copilot+pc: | No |
| Npu: | No |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | USB-C |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor number of cores: | 20 |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Graphic adapter: | Intel Graphics |
| Maximum internal memory, gb: | 64 GB |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Processor model: | Intel Core Ultra 7 265T (Max. 5.30GHz, 30M, 20C) |
| Power supply, w: | 135 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 5600 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 179 x 182.9 x 36.5 |
| Weight, g: | 1340 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 6 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Intel smart cache, mb: | 30 |
| Intel turbo boost, ghz: | 5.30 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d / VT-rp |
| Displayports quantity: | 2 |
| Memory slots: | 2 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Wlan type: | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Motherboard chipset: | Intel Q870 |
| Number of performance-cores: | 8 |
| Number of efficient-cores: | 12 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Green certifications: | Energy Star 9.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | TCO 10.0 |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Raid controller: | No |
| Optical drive: | No |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Intel hyperthreading: | NO |
| Intel vpro: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory slots (available): | 1 |
| Copilot+pc: | No |
| Npu: | No |