LENOVO LOQ TOWER RYZEN 7 8745HX/32GB/1TB SSD/RTX 5060_8GB/W11H (RAVEN BLACK/LUNA GREY)
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 91DF0008MW
Prekės kodas (MPN): 91DF0008MW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1468,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gaming products: | Gaming computers |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Internal memory: | 32 GB |
| Processor family: | AMD RYZEN 7 |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Processor number of cores: | 8 |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Dedicated video memory (gb): | 8 |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Maximum internal memory, gb: | 64 GB |
| Motherboard chipset: | AMD SoC platform |
| Processor clock speed, ghz: | 3.60 |
| Raid controller: | No |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Power supply, w: | 500 |
| Processor model: | AMD Ryzen 7 8745HX (Max.5.10GHz, 32M, 8C) |
| Pci express x16: | 1 |
| Pci express x1: | 1 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Bluetooth: | Yes |
| Memory slots: | 2 |
| Weight, g: | 10500 |
| Memory clock speed, mhz: | 5200 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 205 x 404.5 x 437.1 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 4 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Green certifications: | Energy Star 9.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Gaming products: | Gaming computers |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Internal memory: | 32 GB |
| Processor family: | AMD RYZEN 7 |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Processor number of cores: | 8 |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Dedicated video memory (gb): | 8 |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Integrated memory card reader: | No |
| Maximum internal memory, gb: | 64 GB |
| Motherboard chipset: | AMD SoC platform |
| Processor clock speed, ghz: | 3.60 |
| Raid controller: | No |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Power supply, w: | 500 |
| Processor model: | AMD Ryzen 7 8745HX (Max.5.10GHz, 32M, 8C) |
| Pci express x16: | 1 |
| Pci express x1: | 1 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Bluetooth: | Yes |
| Memory slots: | 2 |
| Weight, g: | 10500 |
| Memory clock speed, mhz: | 5200 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 205 x 404.5 x 437.1 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 4 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Green certifications: | Energy Star 9.0 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |