LENOVO LOQ TOWER I7-14700/32GB/1TB SSD/RTX5060_8GB/W11H (LUNA GREY)
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 90X000G3BX
Prekės kodas (MPN): 90X000G3BX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 1647,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gaming products: | Gaming computers |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Processor family: | Intel Core i7 |
| Internal memory: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Processor number of cores: | 20 |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Dedicated video memory (gb): | 8 GB |
| Motherboard chipset: | Intel B760 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 5600 |
| Processor model: | Intel Core i7-14700 (Max. 5.40GHz, 20C, 33MB) |
| Maximum internal memory, gb: | 32 |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | VGA |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Weight, g: | 8000 |
| Memory slots: | 2 |
| Intel turbo boost, ghz: | 5.40 |
| Intel smart cache, mb: | 33 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 170 x 279 x 376 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 4 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Memory slots (available): | 2 |
| Integrated memory card reader: | No |
| Power supply, w: | 500 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6E |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Built-in speakers: | No |
| Gaming products: | Gaming computers |
| Operating system provided: | Windows 11 Home |
| Processor family: | Intel Core i7 |
| Internal memory: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 1 TB SSD |
| Processor number of cores: | 20 |
| Graphic adapter: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Dedicated video memory (gb): | 8 GB |
| Motherboard chipset: | Intel B760 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Memory clock speed, mhz: | 5600 |
| Processor model: | Intel Core i7-14700 (Max. 5.40GHz, 20C, 33MB) |
| Maximum internal memory, gb: | 32 |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | VGA |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Weight, g: | 8000 |
| Memory slots: | 2 |
| Intel turbo boost, ghz: | 5.40 |
| Intel smart cache, mb: | 33 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 170 x 279 x 376 |
| Solid state disk drive type: | M.2 PCIe NVMe |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 4 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 1 |
| Green certifications: | ErP |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Optical drive: | No |
| Wireles lan (wlan): | Yes |
| Memory slots (available): | 2 |
| Integrated memory card reader: | No |
| Power supply, w: | 500 |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6E |
| Trusted platform module (tpm): | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
| Built-in speakers: | No |