Lenovo LOQ Tower 26ADR10 AMD R7 8745HX/16GB/512GB/Nvidia GF RTX 5060 Ti/WIN11 Home/2Y Warranty | Lenovo LOQ | 26ADR10 | Desktop | Tower | AMD Ryzen 7 | 8745HX | 16 GB | SODIMM DDR5 | 512 GB | NVIDIA G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-06-01 - / 2 vnt. | 1896,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 560.00 mm |
| Gross height (mm): | 548.00 mm |
| Gross weight: | 13.20 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 10.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2500.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.70 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Internal memory type: | SODIMM DDR5 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Colour of product: | Luna Grey (Front Bezel), Eclipse Black (Chassis) |
| Processor cores: | 8 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Chassis type: | Tower |
| Keyboard language: | No keyboard |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Optical drive type: | No Optical drive |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 8745HX |
| Producer product name: | 26ADR10 |
| Producer product family: | LOQ |
| Processor frequency: | 3.6 GHz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory clock speed: | 5200 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Memory slots: | 2 |
| Storage drive capacity: | 512 GB |
| Processor boost clock speed: | 5.1 MHz |
| Gross depth (mm): | 560.00 mm |
| Gross height (mm): | 548.00 mm |
| Gross weight: | 13.20 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 10.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2500.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.70 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Internal memory type: | SODIMM DDR5 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Colour of product: | Luna Grey (Front Bezel), Eclipse Black (Chassis) |
| Processor cores: | 8 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Type: | Desktop |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Chassis type: | Tower |
| Keyboard language: | No keyboard |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Optical drive type: | No Optical drive |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 8745HX |
| Producer product name: | 26ADR10 |
| Producer product family: | LOQ |
| Processor frequency: | 3.6 GHz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory clock speed: | 5200 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Memory slots: | 2 |
| Storage drive capacity: | 512 GB |
| Processor boost clock speed: | 5.1 MHz |